Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nowy zwiastun zwiastuna Zack Snyder's Justice League pojawi się w przyszłym miesiącu podczas wydarzenia DC FanDome.

Zwiastun Teaser Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera pojawi się w przyszłym miesiącu podczas wydarzenia DC Fandome

Nowy zwiastun zwiastuna Zack Snyder's Justice League pojawi się w przyszłym miesiącu podczas wydarzenia DC FanDome.

Zack Snyder potwierdził na Justice Con, kiedy pojawi się zwiastun Snyder Cut of Justice League. Filmowiec zdradził, że zwiastun zadebiutuje podczas imprezy DC FanDome, która ma się odbyć w przyszłym miesiącu. Więc fani nie będą musieli długo czekać na większy wygląd, ponieważ długo oczekiwany film.

[ochrona poczty elektronicznej] będzie dostępna w ten weekend, ale tak samo jak Justice Con, który jest wydarzenie dla fanów poświęcone Lidze Sprawiedliwości. Zack Snyder uczestniczył i był tematem panelu reflektorów. Podczas panelu zadebiutował nowy klip z Supermanem w czarnym garniturze. Jednak Snyder obiecał, że wkrótce pojawi się więcej materiału filmowego. Oto, co miał na ten temat do powiedzenia.

Zapowiedź zwiastuna gry Justice League Zacka Snydera, która ma pojawić się w HBO Max w przyszłym roku. Teaser zawierał nasze pierwsze spojrzenie na Darkseida na żywo. Czarny charakter z DC był wyśmiewany w Batman v. Superman: Dawn of Justice, ale nie został uwzględniony w teatralnej wersji Justice League. Naciskając na to, czy materiał filmowy, który zobaczymy w DC FanDome, będzie zwiastunem, Snyder potwierdził, że tak jest, co oznacza, że ​​nie będzie to kolejny klip.

Zack Snyder wyreżyserował zarówno Batmana v. Superman i Człowiek ze Stali. Choć pozostaje uznanym dyrektorem Justice League, wersja wydana w 2017 roku nie reprezentuje oryginalnej wizji filmowca. Joss Whedon (The Avengers) został sprowadzony do nadzorowania znaczących powtórek i przeróbek, gdy Snyder opuścił projekt. Rezultatem było krytyczne i komercyjne rozczarowanie.

Po wydaniu fani zaczęli wzywać Warner Bros. do wydania tak zwanego Snyder Cut. To nie był tylko ruch, który przez kilka dni ożył w mediach społecznościowych, a potem ucichł. To była nieubłagana rzecz, która zaczęła żyć własnym życiem. W końcu studio zwróciło uwagę i zadzwoniło do Snydera, dając mu środki na dokończenie tego, co zaczął. Mówi się, że studio wydaje 30 milionów dolarów lub więcej, aby to się stało.

Na razie wydane plany pozostają nieco w zawieszeniu. Wiemy, że Justice League Zacka Snydera zadebiutuje w HBO Max gdzieś w 2021 roku. Nie ustalono konkretnej daty premiery. Nie zostało również ujawnione, czy zostanie podzielony na miniserię, biorąc pod uwagę znacznie dłuższy czas działania, czy też zostanie wydany w całości na raz. Z pewnością będziemy Cię informować o udostępnieniu dalszych szczegółów. DC FanDome odbędzie się 22 sierpnia. Ta wiadomość była wcześniej podawana przez Comicbook.com.

Tytuł oryginalny: Zack Snyder’s Justice League Teaser Trailer Drops Next Month During DC Fandome Event
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: