Wpis powstał dzięki współpracy z:

Twórcy oryginalnego filmu Teenage Mutant Ninja Turtles praktycznie przygotowują się do panelu Comic-Con @ Home.

Panel z okazji 30-lecia Teenage Mutant Ninja Turtles świętuje dziedzictwo TMNT na Comic-Con

Twórcy oryginalnego filmu Teenage Mutant Ninja Turtles praktycznie przygotowują się do panelu Comic-Con @ Home.

Twórcy oryginalnego filmu Teenage Mutant Ninja Turtles praktycznie zbierają się na panel [chroniony pocztą e-mail].

Wypuść pizzę, ponieważ Teenage Mutant Ninja Turtles obchodzi 30 urodziny rocznica ze specjalnym panelem na [email protected] Tegoroczna impreza jest trochę inna niż to, czego oczekują fani popkultury. Zamiast masowego, osobistego spotkania, które pochłania centrum San Diego, organizatorzy przygotowali serię cyfrowych paneli, które są dostępne dla wszystkich do oglądania w zaciszu domu. W tym przypadku producent i scenarzysta prawdziwego klasyka z lat 90. zebrali się, aby podzielić się sekretami kryjącymi się za filmem.

Panel obchodzi 30. rocznicę pierwszego filmu Teenage Mutant Ninja Turtles, który naprawdę pomógł spopularyzować postacie z głównego nurtu. Aby przedstawić trochę historii powstania tego kultowego filmu, goście panelu to producent Kim Dawson, a także scenarzysta i producent Bobby Herbeck. Moderatorem jest twórca The Old Turtle Den, Chris Castaneda.

Teenage Mutant Ninja Turtles wyreżyserował Steve Barron. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku, gdzie tajemniczy radioaktywny szlam zmutował cztery żółwie kanalizacyjne w mówiących, chodzących pionowo i walczących z przestępczością ninja. Grupa braci, Michelangelo (Robbie Rist), Donatello (Corey Feldman), Raphael (Josh Pais) i Leonardo (Brian Tochi), są szkoleni w sztukach walki przez swojego szczurzego sensei, Splintera. Nikczemny ninja, który jest byłym uczniem Splintera, przybywa i szerzy bezprawie w całym mieście. Żółwie muszą nadejść i powstrzymać złego Shreddera i jego klan stóp przed siejącymi kolejne spustoszenie.

Seria ma swoje zacznij od komiksu, stworzonego przez Kevina Eastmana i Petera Lairda. Został pierwotnie opublikowany, z dość skromnymi początkami jako oda do / riff na Marvel’s Daredevil w 1984 roku. Wkrótce wyrósł na coś znacznie większego. Po części dzięki serialowi animowanemu z lat 80. postacie stały się dość popularne. Ale sukces kasowy filmu, który na całym świecie zarobił 202 miliony dolarów, przeniósł sprawy na inny poziom. Zainspirował serię sequeli, w tym Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze i Teenage Mutant Ninja Turtles III. Michael Bay wyprodukował ponownie uruchomioną wersję serialu w 2014 roku, która również odniosła sukces finansowy.

W latach od wydania oryginalnego filmu Teenage Mutant Ninja Turtles, seria pozostaje popularna w krajobrazie popkultury , tworząc wiele różnych programów animowanych, komiksów, zabawek i gier wideo. I nie wykazuje żadnych oznak spowolnienia, ponieważ niedawno dowiedzieliśmy się, że Seth Rogen i Evan Goldberg są gotowi wyprodukować nowy film animowany dla Paramount Pictures. 30 lat później żółwie zostaną tutaj. Koniecznie sprawdź sam panel z okazji 30-lecia Wojowniczych Żółwi Ninja. I pamiętaj, aby przez cały weekend być na bieżąco z resztą naszych relacji na oficjalnej stronie Comic-Con.org.

Tytuł oryginalny: Teenage Mutant Ninja Turtles 30th Anniversary Panel Celebrates TMNT Legacy at Comic-Con
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: