Wpis powstał dzięki współpracy z:

Aktor Ligi Sprawiedliwości, Ray Fisher, mówi Jossowi Whedonowi, że ma się bać tego, co nadchodzi.

Aktor Ligi Sprawiedliwości ostrzega, że ​​Joss Whedon powinien bać się dochodzenia w sprawie niewłaściwego postępowania

Aktor Ligi Sprawiedliwości, Ray Fisher, mówi Jossowi Whedonowi, że ma się bać tego, co nadchodzi.

Aktor z Ligi Sprawiedliwości, Ray Fisher, mówi Jossowi Whedonowi, że ma się bać tego, co nadchodzi.

W ciągu ostatniego miesiąca Ray Fisher, który gra Cyborga w DCEU, zrobił szereg zarzutów pod adresem reżysera Jossa Whedona, zarzucających mu „rażące, nieprofesjonalne zachowanie” na planie Ligi Sprawiedliwości. Podczas niedawnego panelu na Justice Con, Fisher podwoił swoje wcześniejsze uwagi i obiecał, że w nadchodzących dniach cała prawda ujawni się w tej sprawie.

Cała sprawa rzekomo zaczęła się na planie Justice League , którą Whedon przejął na polecenie Warner Bros. po tym, jak Zack Snyder został zmuszony do opuszczenia fotela reżysera z powodu rodzinnej tragedii. Po ogłoszeniu premiery Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera w przyszłym roku w HBO Max, Fisher wydał serię oświadczeń na Twitterze, wycofując swoje poparcie dla wcześniejszej wersji filmu Whedona, a następnie oskarżając Whedona o nadużycia na planie Ligi Sprawiedliwości, jednocześnie oskarżając producentów filmu o „umożliwienie” zachowania Whedona.

Podczas gdy fani domagali się, aby Fishera uzasadnił swoje twierdzenia twardymi dowodami, aktor zasugerował w przeszłości, że umowy NDA powstrzymują go przed popełnieniem więcej całkowicie do jego oskarżeń. Aktor utrzymuje, że dotychczasowe wypowiedzi są trafne i nie należy ich postrzegać jako przesadnych pomówień.

Joss Whedon do tej pory milczał w sprawie oskarżeń Fishera, ale podsycanie kontrowersji prawdopodobnie efekt, ponieważ panel Jossa Whedona został niedawno usunięty z harmonogramu Comic-Con 2020.

Podczas gdy reszta czołowej obsady Justice League ani nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła oświadczeniom Fishera, inni ludzie wystąpili z ich własne podejście do sprawy. Filmowiec i komentator popkultury, Kevin Smith, mówił o swoich rozmowach z technikami, którzy pracowali nad zestawem Justice League Snydera, a także Whedon, który twierdzi, że ten ostatni często otwarcie lekceważył i obrażał pracę wykonaną przez tego pierwszego w filmie do tego momentu. .

Dodatkowo, niektórzy kaskaderowie, którzy pracowali przy filmie, wyrazili poparcie dla Raya Fishera, a także dla Karen Bryson, aktorki, która gra rolę matki Cyborga. Miejmy nadzieję, że, jak stwierdza Fisher, cała prawda w tej sprawie wkrótce wyjdzie na jaw, aby spór mógł zostać raz na zawsze zakończony.

Tytuł oryginalny: Justice League Actor Warns That Joss Whedon Should Be Scared of Misconduct Investigation
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: