Wpis powstał dzięki współpracy z:

Dave Franco zadebiutował jako reżyser filmem The Rental, który okazał się hitem w wybranych teatrach w całym kraju.

Wypożyczalnia Dave’a Franco wygrywa w kasie Comic-Con Weekend

Dave Franco zadebiutował jako reżyser filmem The Rental, który okazał się hitem w wybranych teatrach w całym kraju.

Hollywood po prostu nie jest tym, czym było kiedyś, ale niektóre wybrane teatry i drive-in nadal funkcjonują w całym kraju, co pozwala wytwórniom na tyle odważnym, by zobowiązać się do wydania kinowego, aby zrobić zdjęcie w kasie . Podczas weekendu Comic-Con, reżyserski debiut Dave’a Franco, horror The Rental, osiągnął szczyt sprzedaży dzięki skromnym 420 871 dolarom w 251 kinach w ciągu pierwszych trzech dni premiery.

Podczas gdy The Rental’s s roszczenie o pierwsze miejsce w dochodach kasowych jest oznaczone ogromną gwiazdką w przypadku braku prawdziwej konkurencji ze strony innych nowości, występ indie powinien być powodem do świętowania dla tych z branży teatralnej, którzy desperacko mają nadzieję na biznes kinowy salach, aby jak najszybciej wrócić do normalności.

Wypożyczalnia opowiada historię dwóch par, które wynajmują dom na weekendowy wypad. Ciesząc się wakacjami, czwórka liderów zdaje sobie sprawę, że ich pokoje są wyposażone w urządzenia nagrywające. Sprawy stają się jeszcze gorsze, gdy zamaskowany mężczyzna zaczyna atakować bohaterów jeden po drugim.

Film zebrał ogólnie pozytywne recenzje za role i styl reżyserski Franco. Niektórzy recenzenci zauważyli, że film służy jako studium postaci czterech głównych bohaterów w pierwszych dwóch trzecich filmu, przed przejściem do trybu pełnego slashera z ostatnią jedną trzecią narracji. W wywiadzie Francos wyjaśnił, że połączenie obu aspektów fabuły było trudnym balansem.

Po The Rental, ponowne wydanie oryginalnego The Karate Kid z 1984 roku zajęło drugie miejsce w kasie. z oczekiwanymi 135 000 USD brutto w weekend. Przez kilka następnych tygodni kasa będzie nadal obsługiwać prawie wyłącznie niewielką ilość filmów niezależnych i ponowne wydanie popularnych starszych filmów, ponieważ studia próbują ocenić zainteresowanie widzów powrotem do kin przed wypuszczeniem przebojów, takich jak Wonder Woman 1984. and Tenet.

The Rental wyreżyserował Dave Franco na podstawie scenariusza Franco i Joe Swanbergów, a gwiazdy Dan Stevens, Alison Brie, Sheila Vand, Jeremy Allen White i Toby Huss wykonują ciężkie prace na ekranie . Film został wydany w wybranych kinach i na kinach i został udostępniony na żądanie w piątek, 24 lipca. Pochodzi z Deadline. Cytat Franco pochodzi z Coming Soon.

Tytuł oryginalny: Dave Franco’s The Rental Wins the Comic-Con Weekend Box Office
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: