Wpis powstał dzięki współpracy z:

Pisarz Man of Steel uważa, że ​​zabicie Zoda przez Supermana było niezbędną częścią ponownego odkrycia postaci.

Pisarz Człowiek ze stali mówi o konieczności śmierci Zoda, alternatywnego zakończenia i usuniętej sceny zabijania jeleni

Pisarz Man of Steel uważa, że ​​zabicie Zoda przez Supermana było niezbędną częścią ponownego odkrycia postaci.

Pisarz Man of Steel uważa, że ​​zabicie Zoda przez Supermana było niezbędną częścią ponownego odkrycia postaci.

Powiedzieć, że bieg Zacka Snydera w DCEU podzielił fanów, to za mało. . Wszystko zaczęło się od zakończenia „Człowieka ze stali”, gdzie po walce z Zodem, obejmującej rodzaj zniszczenia, jakiego nigdy wcześniej nie było w filmie komiksowym, Superman decyduje się zakończyć walkę, skręcając Zodowi kark. Wielu fanów było oburzonych, widząc, jak Last Son of Krypton odbiera życie i powiedziało to w sposób jasny na forach fanów. W wywiadzie dla magazynu Backstory podczas panelu [chronionego pocztą e-mail], scenarzysta Man of Steel David S. Goyer przyznał, że niektórzy ludzie mają problem z fabułą filmu, ale jako pisarz podtrzymał swoje decyzje.

główny problem z „ trzaskiem szyi ” sprowadzał się do bardzo konkretnego pomysłu, jaki fani mają na temat konkretnej wersji Supermana, a jak wyjaśnił Goyer, uważa, że ​​ryzyko związane z portretowaniem Supermana, który zabija, było warte podjęcia, jeśli chodzi o wymyślenie na nowo, co to znaczy być Supermanem dla ich nowego spojrzenia na postać.

Podczas gdy Człowiek ze Stali walczył z z góry przyjętymi przez publiczność wyobrażeniami o tym, co Superman powinien, a czego nie powinien robić, Goyer ujawnił, że scena, którą umieścił w scenariusz, który nigdy nie trafił do filmu, dodałby więcej emocji do momentu, w którym Superman jest zmuszony zabić Zoda, aby chronić ludzkość.

David S. Goyer również ujawnił, że wypadli, nie chcieli zabić Zoda. Ale pisarz nigdy nie był fanem tego konkretnego alternatywnego zakończenia. Mówi to o tym, jak wszystko mogło się skończyć dla Człowieka ze Stali.

Reżyser Zack Snyder zawsze twierdził, że jego intencją podczas tworzenia podróży Supermana, zaczynając od Człowieka ze stali, było ostatecznie przekształcenie postaci w kogoś bardziej przypominającego latarnia nadziei i moralności, którą powszechnie pamiętają z czasów Christophera Reeve’a. Miejmy nadzieję, że nadchodząca Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera zatoczy tę podróż w pełnym kręgu dla fanów Supermana i umieści wydarzenia z Człowieka ze Stali z lepszej perspektywy. Ta wiadomość pochodzi z Collider.

Tytuł oryginalny: Man of Steel Writer Talks Necessity of Zod’s Death, Alternate Ending and Deleted Deer Killing Scene
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: