Wpis powstał dzięki współpracy z:

Podczas panelu Kreskówki Looney Tunes dla Comic-Con @ Home zadebiutował nowy film krótkometrażowy z Porky Pig i Daffy Duck.

Nowe krótkie premiery Daffy Duck i Porky Pig podczas panelu Looney Tunes na Comic-Con

Podczas panelu Kreskówki Looney Tunes dla Comic-Con @ Home zadebiutował nowy film krótkometrażowy z Porky Pig i Daffy Duck.

Podczas panelu Looney Tunes Cartoons dla [email protected] zadebiutował nowy film krótkometrażowy z Porky Pig i Daffy Duck.

HBO Max wypuściło zupełnie nowy Looney Krótkie kreskówki Tunes. Odcinek został usunięty jako część panelu programu [chroniony pocztą elektroniczną]. Ponieważ San Diego Comic-Con nie może przebiegać zgodnie z planem w tym roku, zamiast niego odbywa się wirtualna wersja tego masowego wydarzenia popkulturowego. Ludzie z Warner Bros. przynieśli Królika Bugsa i jego gang na imprezę, przedstawiając panel przedstawiający nowy serial animowany z kultowymi postaciami. Jako mała gratka dla tych, którzy oglądali, ten nowy krótki film wypadł.

Nowy krótki, zatytułowany Postalgeist, zadebiutował po 20 minutach panelu. Zawiera Daffy Duck i Porky Pig. Obaj pracują dla Daffy’s Delivery i jadą przez okrutną burzę z paczką. Porky nie przepada za grzmotami, błagając Daffy’ego o dostarczenie paczki później, gdy pogoda się poprawi. Daffy, zaniepokojony negatywną recenzją w Internecie, nalega, aby zabrać paczkę do Terror Inn. Następują klasyczne hijinks. Wydaje się, że jest wycięty z tego samego materiału, co animowane szorty Looney Tunes, które oglądało wielu z nas dorastających, a jednocześnie wystarczająco nowoczesne, aby nie czuć się przestarzałe.

Pete Browngardt, producent wykonawczy Looney Tunes Cartoons, prowadził panel . Producent nadzorujący Alex Kirwan i dyrektor artystyczny Aaron Spurgeon również dołączyli. Członkowie obsady głosowej, w tym Eric Bauza, Bob Bergen i Candi Milo, również spotkali się na wirtualnym spotkaniu. Oprócz debiutu nowego filmu krótkometrażowego, omówili proces przywracania Bugs, Daffy, Porky i innych kultowych postaci Looney Tunes do nowej serii. Program rozpoczyna się w maju jako część początkowej listy oryginałów dla HBO Max.

Looney Tunes Cartoons to zupełnie nowy serial Warner Bros. Animation. Ma odzwierciedlać wysoką wartość produkcyjną i proces oryginalnych filmów krótkometrażowych z podejściem do narracji opartym na rysownikach. Postacie z Marquee Looney Tunes są prezentowane przez cały pierwszy sezon w ich klasycznych zestawieniach w prostych, opartych na gagach historiach. Nowa seria obejmuje 80 jedenastominutowych odcinków, z których każdy składa się z animowanych krótkometrażowych filmów krótkometrażowych, które różnią się długością i zawierają historie skierowane do współczesnej publiczności. Warner Bros. ujawnił również, że świąteczne promocje pojawią się w późniejszym terminie.

To był tylko jeden z kilkudziesięciu [chronionych pocztą e-mail] paneli, które zadebiutowały online przez cały weekend. Chociaż nie może dorównać temu samemu poziomowi przebywania w terenie w SDCC, zaletą zorganizowania wydarzenia online jest to, że każdy, kto ma połączenie z Internetem, może cieszyć się tym, co ma do zaoferowania. Serial HBO Max jest produkowany przez Warner Bros. Animation, a Sam Register (Teen Titans Go!) Jest również producentem wykonawczym obok Pete’a Browngardta. Looney Tunes Cartoons jest teraz dostępne w HBO Max. Koniecznie sprawdź resztę naszego reportażu z [chroniony e-mailem]. Nowy krótki, a także cały panel, możesz obejrzeć na kanale YouTube Comic-Con International.

Tytuł oryginalny: New Daffy Duck and Porky Pig Short Debuts During Looney Tunes Panel at Comic-Con
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: