Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nowy pakiet zabawek dla Godzilla Vs. Kong rzuca okiem na zupełnie nowe Kaiju zwane Bat bojowy.

Godzilla Vs. Kong Toy ujawnia nowego potwora, który może zniszczyć świat

Nowy pakiet zabawek dla Godzilla Vs. Kong rzuca okiem na zupełnie nowe Kaiju zwane Bat bojowy.

Nowy pakiet zabawek dla Godzilla Vs. Kong rzuca okiem na zupełnie nowego Kaiju zwanego Warbat.

Pomimo tego, że jego triumfalny debiut w 2020 roku został zepsuty przez globalną blokadę, Godzilla Vs Kong wciąż sprawia, że ​​fani chcą więcej, gdy czekają na premierę filmu w przyszłym roku. Ostatnio fan udostępnił zdjęcia nowej linii zabawek do nadchodzącego filmu na Instagramie i ujawniają one nowy dodatek do Monsterverse, który może spowodować koniec samej cywilizacji.

Nowy potwór, który zajmuje swoje miejsce wśród istniejących kaijusów w ofercie zabawek, nazywa się Warbat. Ma wygląd gigantycznego węża ze skrzydłami nietoperza. Trudno jest ocenić prawdziwy rozmiar stwora na podstawie figurki zabawki, ale biorąc pod uwagę, że będzie on walczył z najpotężniejszymi wersjami Konga i Godzilli, jakie widziano do tej pory w serii, możesz być pewien, że skrzydlata bestia będzie miała przerażające uliczne uznanie własny.

Początki Warbat są interesujące do rozważenia, ponieważ istnieje wiele sposobów, w jakie można go włączyć do historii. Gra Godzilla: King of the Monsters zakończyła się kradzieżą szczątków zwłok głowy potwornego króla Ghidorah przez organizację terrorystyczną. Bat bojowy byłby wynikiem próby stworzenia przez organizację kaiju, którą mogliby kontrolować za pomocą materiału genetycznego z Ghidorah.

Inne prawdopodobne wyjaśnienie obecności bojowego bata mogło zostać wyjawione na końcu Godzilla: King of the Monsters a ujawnienie nie wróży dobrze cywilizacji. W napisach końcowych widzimy różne wycinki z wiadomości i zredagowane oświadczenia, które fani filmu cierpliwie przeglądali i rozszyfrowali w czasie.

Niektóre zredagowane oświadczenia wskazują na inne „starożytne rywalizacje”, podobne do tej, która istniał między Godzillą a King Ghidorah, co sugeruje, że istnieją inne gigantyczne potwory, z którymi Godzilla jadła mięso od wieków. Obecność jednego takiego potwora jest zasugerowana w innym zredagowanym oświadczeniu: Ale jak długo zajmie przebudzenie się pożarów i wysłanie naszej cywilizacji do upadku, wraz z zestawem współrzędnych wskazujących na starożytną świątynię, która może się okazać być miejscem spoczynku Batalionu Wojennego.

Jeśli tak się stanie, Bat może być wężem kończącym cywilizację, co byłoby wcieleniem Monsterverse do legendy Jörmungandra, gigantycznego węża z nordyckiej mitologia, której wydanie ma wywołać Ragnarok i koniec wszystkiego.

W nadchodzącym filmie Godzilla zmierzy się nie tylko z jednym, ale trzema przerażającymi przeciwnikami: Kong, Warbat i Oczywiście, Mechagodzilla. Chociaż szanse mogą wydawać się wysokie w porównaniu z jaszczurką atomową, najprawdopodobniej Kong sprzymierzy się z Godzillą do końca filmu, aby pokonać inne gigantyczne potwory.

Reżyseria Adam Wingard, Godzilla vs. W Kongu występują Alexander Skarsgard, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Kyle Chandler, Julian Dennison i Brian Tyree Henry. Film pojawi się w kinach 21 maja 2021 roku.

Tytuł oryginalny: Godzilla Vs. Kong Toy Reveals New Monster That Could Destroy the World
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: