Wpis powstał dzięki współpracy z:

Gwiazda The Walking Dead, Jeffrey Dean Morgan, nie straciła jeszcze nadziei, że pewnego dnia zagra w The Flashpoint Batman.

Co naprawdę Jeffrey Dean Morgan myśli o powrocie Batmana Michaela Keatona?

Gwiazda The Walking Dead, Jeffrey Dean Morgan, nie straciła jeszcze nadziei, że pewnego dnia zagra w The Flashpoint Batman.

Fani nie mogli uwierzyć własnym oczom i uszom, kiedy niedawno ogłoszono, że Michael Keaton ma zamiar powrócić jako Batman w nadchodzącym filmie Flash. Mówi się, że opiera się na łuku Flashpoint Paradox, zakładano, że fabuła będzie bliżej podążać za komiksem i przywróci Jeffrey’a Deana Morgana z Batmana V Supermana jako wersję Mrocznego Rycerza Thomasa Wayne’a, ale wydaje się, że tak nie jest . Morgan niedawno zajął się tym problemem, a gwiazda The Walking Dead była w stanie wyśmiać jego pozorne odrzucenie.

Film Flash, który ma zostać wydany w 2022 roku, ma być oparty na w komiksie The Flashpoint Paradox, w którym najszybszy żyjący człowiek cofnął się w czasie, aby uratować swoją matkę. Jednak sprawy idą nie tak, jak często robią to shenanigani podróży w czasie, gdy Flash pojawia się w ponurym wszechświecie, w którym Amazonki i Atlantydzi toczą wojnę. Wtrącanie się Flasha w czas prawdopodobnie doprowadzi do zaangażowania Keatona, z potencjałem dla multiwersów, a także alternatywnych wersji innych znanych postaci, bez wątpienia w przyszłości kinowego wszechświata DC.

Ta alternatywna wersja uniwersum DC znajduje Bruce’a Wayne’a martwego, zabitego z rąk tego samego przestępcy, który morduje jego rodziców w oryginalnej linii czasu. Prowadzi to do tego, że Thomas Wayne objął płaszcz Batmana i zastosował własną, znacznie bardziej brutalną taktykę.

Chociaż wydaje się, że Jeffrey Dean Morgan zaakceptował fakt, że możliwość grania alternatywnego Batmana znacznie się zmniejszyła, aktor nie stracił jeszcze całkowicie nadziei. Morgan wielokrotnie powtarzał swoje pragnienie powrotu do kinowego uniwersum DC kilka razy na przestrzeni lat, mówiąc wcześniej: „Słuchaj, nie wiem, to znaczy, jeśli jest szansa, że ​​mnie o to zapyta, powiedziałbym, że tak”. Myślę, że historia Flashpoint to moja ulubiona historia. Bardzo chciałbym to zrobić. Ale wiesz, DC to DC, a oni, wiesz, to jest stała … wygląda na to, że zawsze zmieniają, kto to prowadzi i co zamierzają zrobić, zauważył Morgan. Miejmy nadzieję, że to, co chciałbym zobaczyć, to odrobina kontynuacji z DC, niech wejdą na tor, a potem, człowieku, byłbym zaszczycony i chciałbym to zrobić bardziej niż cokolwiek innego.

To Krążyły pogłoski, że do Michaela Keatona zwrócono się w celu pojawienia się w pelerynie i masce we Flashu. Na razie nie mamy pojęcia, w jaki sposób Mroczny Rycerz Michaela Keatona zostanie wprowadzony do walki, chociaż doniesiono, że będzie to więcej niż jednorazowa scena. Podobno pomysł polega na tym, aby Bruce Wayne z Keatona działał jako wersja Nicka Fury z kinowego wszechświata DC, pojawiając się w różnych, indywidualnych filmach o superbohaterach i oferując swoją pomoc. Przychodzi do nas z Comicbook.com.

Tytuł oryginalny: What Does Jeffrey Dean Morgan Really Think of Michael Keaton’s Batman Return?
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: