Wpis powstał dzięki współpracy z:

Okazało się, że reżyser Zack Snyder nie otrzymuje wynagrodzenia za ukończenie swojej części Justice League dla HBO Max.

Zack Snyder jest szczęśliwy, mogąc za darmo zakończyć swoją karierę w Lidze Sprawiedliwości

Okazało się, że reżyser Zack Snyder nie otrzymuje wynagrodzenia za ukończenie swojej części Justice League dla HBO Max.

Okazało się, że reżyser Zack Snyder nie otrzymuje zapłaty za ukończenie swojej wersji Justice League dla HBO Max.

Fraza „Projekt pasji” jest rzucana w Hollywood dużo. Ale w przypadku Zacka Snydera i jego nadchodzącego remake’u filmu Justice League z 2017 roku, filmowiec wydaje się być naprawdę zaangażowany w urzeczywistnianie swojej wizji, nawet jeśli oznacza to rezygnację z opłat w celu ukończenia projektu, jak ujawnił Snyder podczas panel na Justice Con.

Poinformowano, że studio rzuca około 30 milionów dolarów na produkcję Zack Snyder’s Justice League, która ma zadebiutować w HBO Max w przyszłym roku, aby przyciągnąć subskrybentów nowo utworzona usługa przesyłania strumieniowego. Budżet projektu jest znikomo mały na to, co jest reklamowane jako największy film przygodowy akcji w historii filmów o superbohaterach stworzonych przez Warner Bros., zwłaszcza w świetle niedawnej przysięgi Snydera, że ​​nie wykorzysta ani jednej klatki z kinowej premiery. Ligi Sprawiedliwości, że nie był zaangażowany w kręcenie.

Zack Snyder wcześniej stwierdził również, że kinowa wersja Justice League zawierała tylko 10% treści, które nakręcił do filmu, zanim został zastąpiony przez Jossa Whedona . Oznacza to, że Justice League Zacka Snydera będzie składać się głównie z kręcenia filmu do filmu nakręconego przez Snydera, zanim został zastąpiony w 2017 roku. Jednak ten film miał być pierwszą częścią trylogii, podczas gdy nadchodzący film ma skondensować trylogii w jeden film lub miniserial.

Oznacza to, że do Justice League Zacka Snydera trzeba będzie nakręcić całkiem sporo nowych materiałów, co szybko pochłonie budżet projektu w wysokości 30 milionów dolarów. W takiej sytuacji fakt, że Snyder jest skłonny zrezygnować z wynagrodzenia własnego reżysera, aby przeznaczyć więcej pieniędzy na produkcję, pokazuje, jak bardzo reżyser zainwestował w urzeczywistnienie najlepszej wersji swojej wizji filmu, która będzie jeszcze dłuższa. niż przewidywano, jak ujawnił również Snyder.

Oryginalna Liga Sprawiedliwości zawierała Ben Affleck jako Batman, Gal Gadot jako Wonder Woman, Henry Cavill jako Superman, Amy Adams jako Lois Lane, Jason Momoa jako Aquaman, Ezra Miller jako Flash, Ray Fisher jako Cyborg, Jeremy Irons jako Alfred Pennyworth, Diane Lane jako Martha Kent, Ciarán Hinds jako Steppenwolf, Jesse Eisenberg jako Lex Luthor i JK Simmons jako komisarz Gordon. Większość obsady pojawi się również w Justice League Zacka Snydera, której premiera odbędzie się wyłącznie w HBO Max na początku do połowy 2021 roku.

Tytuł oryginalny: Zack Snyder Is Happy to Finish His Justice League Cut for Free
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: