Wpis powstał dzięki współpracy z:

Charlize Theron chwali swój kaskaderski zespół, który stoi za przebojowym filmem Netflix The Old Guard.

Charlize Theron dziękuje zespołowi kaskaderów Old Guard za zdjęcie z powrotem

Charlize Theron chwali swój kaskaderski zespół, który stoi za przebojowym filmem Netflix The Old Guard.

Charlize Theron chwali swój zespół kaskaderski, który stoi za przebojowym filmem Netflix The Old Guard.

The Old Guard to obecnie jeden z najczęściej oglądanych filmów Netflix wszechczasów, a fani domagają się, aby Charlize Theron wcieliła się ponownie w rolę Andy’ego, lidera nieśmiertelnego zespołu zabójców, w kontynuacji. Ale najpierw Theron przeszedł ostatnio ścieżką wspomnień, zamieszczając zdjęcie z planu filmowego Starej Gwardii wraz z ekipą kaskaderów, dziękując im za ich pracę, przekazując następującą wiadomość.

Stara Gwardia opiera się na na uznanej powieści graficznej Grega Ruckiej o tym samym tytule w reżyserii Giny Prince-Bythewood. Opowiada historię grupy nieśmiertelnych wojowników uciekających przed korporacją, która chce poznać sekrety ich długiego życia. Film zyskał uznanie dzięki silnemu aktorowi aktorów i szorstkiemu charakterowi scenariuszy akcji.

Wcześniej Prince-Bythewood wyjaśnił, że Stara Gwardia zawsze miała być początkiem trylogii, a biorąc pod uwagę popularność pierwszej funkcji, można śmiało powiedzieć, że trylogia zostanie zrobiona. Przygotowania do kontynuacji były również zasugerowane pod koniec Starej Gwardii, wraz z powrotem Quynha, sojusznika Andy’ego, który stał się nemezisem, który ma klucz do niektórych strasznych tajemnic. Theron obiecał, że związek zostanie rozszerzony w następnym filmie.

Biorąc pod uwagę, że mitologia stojąca za serią jest wciąż poszerzana wraz z wydaniem nowych części serii komiksów, z której film jest adaptowany, jest ich więcej. wystarczająco dużo materiału, aby rozpocząć lukratywną serię akcji dzięki charyzmatycznej kobiecej roli, coś, co nie wydarzyło się od czasów The Hunger Games.

W Old Guard występują Charlize Theron, KiKi Layne, Matthias Schoenaerts, Marwan Kenzari , Luca Marinelli, Chiwetel Ejiofor i Harry Melling. Film jest teraz transmitowany w serwisie Netflix.

Tytuł oryginalny: Charlize Theron Thanks The Old Guard Stunt Team with Throwback Photo
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: