Wpis powstał dzięki współpracy z:

Gwiazda akcji ujawniła, że ​​był brany pod uwagę do roli czekoladnika w Charlie i fabryce czekolady Tima Burtona.

Skała jako Willy Wonka? Prawie się wydarzyło

Gwiazda akcji ujawniła, że ​​był brany pod uwagę do roli czekoladnika w Charlie i fabryce czekolady Tima Burtona.

Gwiazda akcji ujawniła, że ​​był brany pod uwagę jako producent czekolady w Charlie and the Chocolate Factory Tima Burtona

Jest kilka ról, których fani życzą Dwayne’owi The Rock Johnson skończył grać, a Jack Reacher był dość wysoko na liście. Jedną z postaci, która prawdopodobnie nie przychodzi do głowy, jest dziwaczny, przebiegły, chudy Willy Wonka, ale według samego Johnsona Wonka był postacią, za którą był rzeczywiście brany pod uwagę. W mediach społecznościowych Johnson ujawnił dziwaczny wybór obsady, pokazując swoim dzieciom Willy Wonka & the Chocolate Factory z 1971 roku z Gene Wilderem w roli maniaka właściciela fabryki czekolady.

Wyreżyserowany przez maestro gotyckiego kina Tima Burtona, Charlie z 2005 roku a fabryka czekolady podąża za Charliem (Freddie Highmore), młodym chłopcem z zubożałej rodziny i czwórką innych dzieci, które wygrywają wycieczkę po niesamowitej fabryce czekolady prowadzonej przez pomysłowego czekoladnika Willy’ego Wonkę i jego personel z Oompa-Loompas. Film jest podobny do materiału źródłowego Roalda Dahla, na którym jest oparty, z kilkoma zmianami tu i tam po drodze.

W tej roli Johnny Depp, Burton w wersji Willy’ego Wonki jest przerażający. , niezręcznej prezencji, której można by się spodziewać, a wyobrażenie sobie Johnsona w cylindrze z niesamowitym uśmiechem na twarzy jest dość surrealistycznym doświadczeniem.

Ostatecznie Dwayne Johnson twierdzi, że nie zaproponowano mu tej roli z powodu brakowało mu wówczas doświadczenia w branży, ale zawsze pozytywny aktor nie ma urazów.

Chociaż możemy nigdy nie mieć nieprzyjemnej przyjemności zobaczenia Johnsona jako Willy’ego Wonki, A-lister ma kilka ekscytujące projekty na horyzoncie, w tym rodzinna przygoda Jungle Cruise, thriller akcji Netflix Red Notice i długo oczekiwany film komiksowy Czarny Adam. Jest to zasługa oficjalnego konta Dwayne The Rock Johnson na Instagramie.

Tytuł oryginalny: The Rock as Willy Wonka? It Almost Happened
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: