Wpis powstał dzięki współpracy z:

Marvel Studios podobno ma całkiem duże plany dotyczące Captain Marvel 2, które spowodują utworzenie większej liczby nowych postaci.

Kapitan Marvel 2 będzie filmem o mini-Avengersach, który przedstawi Panią Marvel?

Marvel Studios podobno ma całkiem duże plany dotyczące Captain Marvel 2, które spowodują utworzenie większej liczby nowych postaci.

Captain Marvel 2 będzie podobno mini filmem o Avengersach. Ponadto uważa się, że długo oczekiwana kontynuacja przedstawi Panią Marvel, znaną również jako Kamala Khan. Szef Marvel Studios, Kevin Feige, mówił o wprowadzeniu Khana do Marvel Cinematic Universe kilka lat temu, zauważając, że najpierw musieli przedstawić Carol Danvers. Podczas San Diego Comic-Con 2019 Feige oficjalnie ogłosił serię Ms. Marvel Disney +, która wzbudziła entuzjazm wielu fanów komiksów.

Ponieważ branża rozrywkowa wciąż działa wstrzymaj, praca za kulisami trwa. Jak podają źródła, Marvel Studios pracuje w nadgodzinach nad rozwojem fazy 4 i fazy 5, które wprowadzą nowe postacie na duże i małe ekrany. Uważa się, że w Captain Marvel 2 wystąpi Carol Danvers Brie Larson, ucząca Kamali Khan liny. Kevin Feige wielokrotnie wskazywał, że programy Disney + będą współpracować z wydarzeniami na dużym ekranie i odwrotnie, więc wprowadzenie pani Marvel w ten sposób miałoby jakiś sens w ogólnym planie.

Gdyby tak nie było Uważa się również, że Captain Marvel 2 będzie zawierał więcej najpotężniejszych bohaterów Ziemi. Źródła podają, że sequel będzie mini filmem o Avengersach. Nie jest jasne, które postacie będą zaangażowane, ale zdecydowanie możemy wykluczyć Kapitana Amerykę, Czarną Wdowę i Iron Mana, dzięki Avengers: Endgame. Łatwo można sobie wyobrazić, jak War Machine nadal kręci się z Kapitanem Marvelem, wraz z profesorem Hulkiem i Ant-Manem. To w tej chwili czysta spekulacja. Na razie będziemy musieli nadal być cierpliwi, czekając, aż świat znów się otworzy.

Z Captain America: Civil War, dzieląc Earth’s Mightiest Heroes i Avengers: Endgame, ponownie jednocząc wszystkich, Ciekawie będzie zobaczyć dynamikę zespołu w Captain Marvel 2. Pierwsza część, wraz z Endgame, pokazała światu, jak potężna jest Carol Danvers, z której Kevin Feige dokuczał przez lata. Ciekawie będzie więc zobaczyć, gdzie we wszechświecie się znajduje i czym się opiekuje, jednocześnie będąc mentorem pani Marvel, jeśli te doniesienia zostaną potwierdzone.

Kapitan Marvel 2 ma wejść do kin w lipcu 2022 r. Na razie ta data premiery nadal obowiązuje, choć oczywiście może się to zmienić w każdej chwili. Black Widow miała pojawić się w kinach w maju, a teraz ma zostać otwarta jeszcze w tym roku, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Film Eternals jest na dobrej drodze do premiery na początku 2021 roku, chociaż wszystkie te daty mogą ulec zmianie, ponieważ kina są nadal zamknięte. AMC podejmie próbę ponownego otwarcia pod koniec sierpnia, więc będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak to się skończy. Direct był pierwszym, który poinformował o nowościach Captain Marvel 2.

Tytuł oryginalny: Captain Marvel 2 Will Be a Mini-Avengers Movie That Introduces Ms. Marvel?
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: