Wpis powstał dzięki współpracy z:

Joseph Gordon-Levitt i Jamie Foxx występują w wyjątkowym, nowym filmie o superbohaterach Netflix Project Power.

Pierwszy projekt Netflixa Power Clip Joseph Gordon-Levitt bierze kulę w głowę

Joseph Gordon-Levitt i Jamie Foxx występują w wyjątkowym, nowym filmie o superbohaterach Netflix Project Power.

Joseph Gordon-Levitt i Jamie Foxx występują w wyjątkowym nowym filmie o superbohaterach Netflix Project Power.

Netflix opublikował nowy fragment z ich nadchodzącego filmu Project Power, w którym wystąpił Joseph Gordon -Levitt i Jamie Foxx w głównych rolach policjanta i żołnierza, który chce uwolnić ulice od niebezpiecznego nowego narkotyku, który daje supermoce na pięć minut. Otrzymujemy ekscytujący podgląd, w którym Joseph Gordon-Levitt strzela kulą prosto w twarz, dzięki czemu jest to jeden z letnich filmów, którymi można się ekscytować przed Świętem Pracy.

W klipie widzimy Josepha Gordon-Levitt goni przestępcę z częściową niewidzialnością przez zatłoczoną restaurację, zanim dogoni go na ulicy na zewnątrz. Przestępca strzela z pistoletu w głowę Gordona-Levitta z bliskiej odległości. Ale pomimo przerażającego uderzenia kuli, która chwilowo go znokautowała, pocisk nie jest w stanie przebić skóry Gordona-Levitta i on przeżywa.

Pierwsze zajrzenie na ten oryginał Netflix daje zabawne spojrzenie na przesłankę serialu i jak będzie bawić się tropami superbohaterów w świeży i wciągający sposób. Oczywiście, chociaż zarówno Gordon-Levitt, jak i przestępca otrzymali supermoce dzięki narkotykowi, nie czyni ich to odpornymi na obrażenia lub śmierć. To sprawia, że ​​superpotężne postacie w Project Power są mniej groźne niż, powiedzmy, supermocne główne postacie w serialu takim jak The Boys, jak Homelander czy Queen Maeve, którzy są tak obezwładnieni, że zwykli śmiertelnicy nie mieliby przeciwko nim szans.

Wynika z tego, że postacie Gordona-Levitta i Jamiesa Foxxa będą miały znacznie bardziej wyrównane szanse w walce z supermocarstwami przestępców, którzy będą pracować nad zakończeniem narkotyku. Oficjalny opis serialu rzuca więcej światła na to założenie:

Zarówno Gordon-Levitt, jak i Foxx nie są po raz pierwszy częścią oferty superbohaterów. Były wystąpił w Mrocznym rycerzu powstaje jako John Blake, policjant, któremu Batman przekazuje swój płaszcz pod koniec filmu, podczas gdy Foxx grał rolę supervillain Electro w The Amazing Spider-Man 2, a także jest przywiązany do remake’u Spawn jako głównej postaci, chociaż ten projekt tkwi w piekle deweloperskim od dziesięcioleci.

Z Henry Joostem i Arielem Schulmanem, którzy są reżyserami, Project Power zawiera główną obsadę Jamiego Foxxa, Josepha Gordon-Levitt, Dominique Fishback, Rodrigo Santoro, Colson Baker (MGK), Allen Maldonado, z Amy Landecker i Courtney B. Vance. Film został napisany przez Mattsona Tomlina i wyprodukowany przez Erica Newmana, p.g.a. i Bryan Unkeless, p.g.a. z Rayem Angeliciem, Orlee-Rose Straussem i Scottem Morganem jako producentami wykonawczymi. Project Power pojawia się w serwisie Netflix 14 sierpnia.

Tytuł oryginalny: Netflix’s First Project Power Clip Has Joseph Gordon-Levitt Taking a Bullet to the Head
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: