Wpis powstał dzięki współpracy z:

Netflix ma zamiar przenieść serię filmów Jurassic Park na animowaną arenę streamingu na małym ekranie dzięki Jurassic World: Camp Cretaceous, która pojawi się na platformie w ośmiu odcinkach we wrześniu. Seria koncentruje się na męce sześciu nastolatków, którym nagrodzono coś, co wydaje się być przeżyciem na całe życie

Jurassic World: Camp Cretaceous Trailer zapowiada serial animowany Netflix

Netflix ma zamiar przenieść serię filmów Jurassic Park na animowaną arenę streamingu na małym ekranie dzięki Jurassic World: Camp Cretaceous, która pojawi się na platformie w ośmiu odcinkach we wrześniu. Seria koncentruje się na męce sześciu nastolatków, którym nagrodzono coś, co wydaje się być przeżyciem na całe życie

Netflix ma zamiar wprowadzić serię filmów Jurassic Park na animowaną arenę streamingu na małym ekranie dzięki Jurassic World: Camp Cretaceous, która pojawi się na platformie w ośmiu odcinkach we wrześniu.

Seria koncentruje się na męce sześciu nastolatków, którzy otrzymali coś, co wydaje się być przeżyciem całego życia w nowym obozie przygód położonym na bardzo znanej wyspie Isla Nublar, po przeciwnej stronie pewnego nieudanego parku rozrywki wypełnione niebezpiecznymi atrakcjami na żywo. Co może się nie udać?

Z tym „kiedy się kiedyś nauczą?” założenie jest już ustalone, sprawdź pierwszy zwiastun Jurassic World: Camp Cretaceous tuż poniżej.

Jak widać, Camp Cretaceous idzie na całość, jeśli chodzi o kultowe elementy z serii filmów Jurassic Park / World, z obowiązkowym pościgiem T-Rex, przejażdżką wyboistą przez Triceratopsa, ciemną kotłownią pogoń przed Velociraptors, a nawet dokładne golenie za pomocą zamieszkującej morze gigantyczną paszczę Mozazaura. Rzeczywiście, doświadczenie przetrwania w kształcie gruszki dotyczy eksperta od dinozaurów Dariusa (Paul-Mikél Williams), magnata mediów społecznościowych Brooklynn (Jenna Ortega), pretensjonalnego towarzysza towarzysza Kenji (Ryan Potter), odchodzącego Sammy’ego (Raini Rodriguez), mola książkowego Ben (Sean Giambrone) i supersportowiec Yaz (Kausar Mohammed).

Camp Cretaceous, produkcja Universal Pictures, DreamWorks Animation i Amblin Entertainment, jest wyraźnie skierowana do młodszej widowni niż typowa seria filmów z oceną PG-13, z której została stworzona. Serial pochodzi od showrunnerów / producentów wykonawczych Scotta Kreamera i Aarona Hammersleya, do których szczęśliwie dołączyli w tej ostatniej roli gwiazdy filmowe, takie jak Steven Spielberg, Colin Trevorrow i Frank Marshall. Seria została opracowana przez Zacka Stentza, który jest również producentem konsultingowym. Oczywiście serial jest rozszerzającą demograficznie ofertą uzupełniającą w ramach rozbudowy do nadchodzącej trzeciej części aktualnej trylogii franczyzowej Jurassic World: Dominion, w której wspomniany Trevorrow powróci na krzesło reżyserskie, które zajmował w trylogii 2015 roku. uruchomienie Jurassic World, po którym nastąpił 2018 Jurassic World: Fallen Kingdom, dla którego JA Bayona wkroczyła, by kierować. Jednak Camp Cretaceous jest wyraźnie estetycznie jasnym hołdem dla całej serii filmowej w sposób podobny do atrakcji parku rozrywki Universal Studios, niosąc również różne ukłon w stronę Parku Jurajskiego z 1993 roku, Zaginionego Świata: Park Jurajski z 1997 roku i Parku Jurajskiego III z 2001 roku. < / p>

Co ciekawe, film Dominion, na który Camp Cretaceous zaostrza apetyty, ma trafić do kin 11 czerwca 2021 r., w dniu, który może oddalić się od obecnego kryzysu zdrowotnego o prawie cały rok, ale nadal może stać się przerwane przez konsekwencje przesunięć w całej branży w 2020 roku – nawet w przypadku rozprzestrzeniania się szczepionki COVID. Rzeczywiście, raport z zeszłego miesiąca ujawnił, że Dominion jest pierwszym dużym hollywoodzkim filmem, który wznowił produkcję po wybuchu pandemii, a zdjęcia paparazzi zagregowane w tabloidach (których nie będziemy łączyć) potwierdzają pogląd, że gwiazda Chris Pratt jest obecnie z powrotem w LA podczas kręcenia filmu.

Jurassic World: Camp Cretaceous nie będzie jednak musiał martwić się opadem po pandemii, ponieważ jego premiera będzie miała miejsce w serwisie Netflix w piątek 18 września.

Tytuł oryginalny: Jurassic World: Camp Cretaceous Trailer Previews Netflix Animated Series
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: