Wpis powstał dzięki współpracy z:

Po serii opóźnień Regal Cinemas planuje teraz ponownie otworzyć swoje podwoje pod koniec przyszłego miesiąca, aby umożliwić uruchomienie Tenet.

Regal Cinemas ogłasza oficjalną datę ponownego otwarcia, tym razem na żywo

Po serii opóźnień Regal Cinemas planuje teraz ponownie otworzyć swoje podwoje pod koniec przyszłego miesiąca, aby umożliwić uruchomienie Tenet.

Po serii opóźnień, Regal Cinemas planuje teraz ponownie otworzyć swoje podwoje pod koniec przyszłego miesiąca, zanim pojawi się Tenet.

Spróbujmy jeszcze raz. Regal Cinemas ogłosił nową datę ponownego otwarcia. Druga co do wielkości sieć kin w USA ogłosiła, że ​​planuje wznowić działalność 21 sierpnia. Nastąpiło to zaledwie kilka dni po tym, jak firma ogłosiła, że ​​opóźni wcześniej ogłoszoną datę ponownego otwarcia, która została wyznaczona na 31 lipca. .

Ten ruch jest następstwem ogłoszenia Warner Bros., że Tenet Christophera Nolana jako pierwszy zostanie wprowadzony na arenie międzynarodowej, a we wrześniu zadebiutuje w wybranych amerykańskich miastach. Większość sieci teatralnych planuje ponowne otwarcie w związku z pojawieniem się nowych hitów. To skomplikowało sprawę, ponieważ daty wciąż się zmieniają. Regal jest własnością Cineworld, która jest jednym z największych operatorów kin w Wielkiej Brytanii, Mooky Greidinger, dyrektor generalny Cineworld, powiedział to w oświadczeniu.

Podobnie jak AMC i Cinemark, Regal będzie wdrażać wiele nowych środków bezpieczeństwa po ponownym otwarciu kin. Sieć po raz kolejny zaktualizowała swoją stronę internetową o nową listę polityk. Po pierwsze, klienci będą musieli nosić maskę na twarz w holu lub w dowolnym miejscu poza samym teatrem. Chociaż będą mogli je zdjąć podczas jedzenia lub picia na widowni, co może utrudnić egzekwowanie tej polityki podczas filmu. Ta część polityki firmy Regal brzmi następująco.

Kina w USA są zamknięte od połowy marca. Wielomiesięczne przestoje były brutalne dla branży wystawienniczej, a AMC, największa w kraju sieć, była bliska bankructwa. Oczekuje się, że jeśli kina nie będą w stanie wkrótce wznowić działalności, zaczną się zamykać. Lub przynajmniej zmień właściciela, ponieważ bez wątpienia nadejdą wnioski o ogłoszenie upadłości.

Chociaż plan jest taki, aby na początku pokazać starsze klasyki i poprzednie hity, które nie mogą utrzymać tych biznesów na dłuższą metę . Zwłaszcza przy ograniczonej pojemności audytorium. Jednocześnie studia nie mogą ryzykować wypuszczenia filmu takiego jak Tenet, który miał ogromny budżet 200 milionów dolarów, bez względnej gwarancji zwrotu w kasie. W związku z tym duża liczba dużych filmów została przesunięta na znacznie późniejszą część roku, jeśli nie do 2021 roku. Unhinged i Antebellum Russella Crowe’a, nowy horror / thriller z Lionsgate, mają wejść do kin 21 sierpnia. Możesz sprawdzić pełną listę nowych środków bezpieczeństwa i higieny pracy firmy na RegalMovies.com.

Tytuł oryginalny: Regal Cinemas Announces Official Reopening Date, for Real This Time
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: