Wpis powstał dzięki współpracy z:

Film Metal Gear Solid jest podobno w przygotowaniu, a Hideo Kojima mówi, że Luca Marinelli byłby „wypluwanym obrazem” Solid Snake.

Metal Gear Solid Creator chce, aby gwiazda Old Guard jako Solid Snake w nadchodzącym filmie

Film Metal Gear Solid jest podobno w przygotowaniu, a Hideo Kojima mówi, że Luca Marinelli byłby „wypluwanym obrazem” Solid Snake.

Podobno trwają prace nad filmem Metal Gear Solid, a Hideo Kojima mówi, że Luca Marinelli byłby „wypluwanym obrazem” Solid Snake.

Kto wie, czy my? Jeszcze kiedykolwiek zobaczę filmową adaptację popularnej serii gier wideo Metal Gear Solid, ale twórca Hideo Kojima ma już na myśli Lucę Marinelli, jeśli długo oczekiwany projekt dojdzie do skutku. Od pierwszej gry Metal Gear, która została pierwotnie wydana w Japonii w 1987 roku, a później stała się wielkim hitem na NES na arenie międzynarodowej, postać Solid Snake służyła jako główny bohater serii. Kontynuacja Metal Gear Solid z 1998 roku nadała mu wyjątkowy wygląd i głos, dodatkowo poszerzając jego osobowość dzięki wyraźnej inspiracji Snake Plisskenem Kurta Russella z Escape from New York.

Ponieważ Russell jest bardziej odpowiedni do odgrywania ról podobnie jak Święty Mikołaj w dzisiejszych czasach, prawdopodobnie nie jest najlepszą osobą, aby wezwać do filmu Metal Gear Solid, który podobno jest w trakcie prac w Sony Pictures. Ponieważ nie ogłoszono żadnych castingów do planowanej adaptacji, fani sami spekulowali, kto mógłby stworzyć dobry Solid Snake na żywo. Obejmuje to Oscara Isaaca, który nawet zgodził się z zainteresowaniem fanów, publicznie wyrażając chęć przyjęcia tej roli. Jeśli jednak zapytasz Kojimę, obecnie skłania się w innym kierunku po tym, jak złapał Lucę Marinelli w kilku filmach, które mu się spodobały.

Prosto ze swojego osobistego konta na Instagramie, Kojima miał to do powiedzenia, gdy zapytano go, czy jacyś aktorzy jego uwagę, zauważając, że Marinelli byłby świetny do grania agenta z okiem:

Nie minęło dużo czasu, zanim internet zwrócił uwagę na sugestię Kojimy i wkrótce powstało kilka interesujących dzieł fanów, aby pokazać, jak Marinelli może wyglądać w tej roli. Popularny artysta cyfrowy BossLogic przygotował próbny plakat do filmu Metal Gear Solid, a zobaczenie aktora w stroju Solid Snake pozwala łatwo zrozumieć, dlaczego Kojima widzi pewną obietnicę w potencjalnej obsadzie. Chciał szybko zobaczyć, co zobaczył Hideo Kojima. Wie, jak je wybierać, pisze BossLogic w podpisie. Możesz dobrze przyjrzeć się tej grafice fanów w poście na Instagramie poniżej.

To nie jest pierwszy aktor, którego Kojima zaproponował do roli Solid Snake, ponieważ planowany film z grą wideo toczy się w piekle rozwoju od lat. Po początkowym ogłoszeniu planów nakręcenia filmu Metal Gear Solid w 2006 roku, Kojima powiedział, że chciałby zobaczyć Hugh Jackmana jako Solid Snake. Od tego czasu projekt utknął w martwym punkcie wielu potencjalnych scenarzystów i reżyserów. Najnowsza wersja została przygotowana w firmie Sony pod kierownictwem Jordana Vogta-Robertsa, a od grudnia 2019 roku Vogt-Roberts powiedział, że projekt jest nadal w produkcji z ukończonym scenariuszem. Ta wiadomość pochodzi od Hideo Kojimy na Instagramie.

Tytuł oryginalny: Metal Gear Solid Creator Wants The Old Guard Star as Solid Snake in Upcoming Movie
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: