Wpis powstał dzięki współpracy z:

Chris Hemsworth jest drażniony jako Hulk Hogan na plakacie do nadchodzącego filmu biograficznego Netflix o ikonie zapasów.

Chris Hemsworth Hulk Out in Hulkamania Biopic Poster from BossLogic

Chris Hemsworth jest drażniony jako Hulk Hogan na plakacie do nadchodzącego filmu biograficznego Netflix o ikonie zapasów.

Chris Hemsworth jest wyśmiewany jako Hulk Hogan na plakacie do nadchodzącej biografii Netflix o ikonie zapasów.

Chris Hemsworth jako legenda zapaśników Hulk Hogan jest jednym z bardziej zaciekawionych- ale – jakoś – genialne decyzje dotyczące obsady z ostatnich lat, dzięki nowej grafice pokazującej, jak dobrze gwiazda Thor: Ragnarök może wkroczyć w jaskrawe, żółte buty Mr. America. Wyobrażając sobie, jak mógłby wyglądać zwiastun filmu Hulk Hogan, grafika maskuje Hemswortha z najważniejszymi, rozjaśnionymi blond wąsami i barwą Hogana na kierownicy, a także jego odblaskowymi okularami przeciwsłonecznymi i chustą Hulkmania.

Jakby To było za mało uczty, po plakacie z Hemsworthem pojawia się jeden, który przedstawia inną gwiazdę Marvel Cinematic Universe i samego Kapitana Amerykę, Chrisa Evansa, jako Macho Man Randy Savage. Inny popularny zapaśnik tamtych czasów i członek zespołu tagów z Hoganem przed rozpaleniem zaciekłej rywalizacji, Randy Savage prawdopodobnie zostanie włączony do filmu biograficznego Hulka Hogana, chociaż jeszcze nie ujawniono, kto będzie go portretował. Opierając się na tym, jak dobrze wygląda w błyszczącym kowbojskim kapeluszu i postrzępionej kurtce, film biograficzny mógłby zrobić o wiele gorzej niż zjazd Hemswortha / Evansa.

Hemsworth omawiał ostatnio swoje przygotowania do roli z i tak już potężnym aktorem. stwierdzając, że doda jeszcze większy rozmiar do swojej dużej ramki, aby przedstawić ikonę WWE. Powiedział, że ten film będzie naprawdę zabawnym projektem. Jak możesz sobie wyobrazić, przygotowanie do roli będzie niesamowicie fizyczne. Będę musiał przybrać większy rozmiar niż kiedykolwiek wcześniej, nawet większy niż założyłam dla Thora. Jest akcent, a także fizyczność i postawa.

Będę musiał również zagłębić się w króliczą norę świata wrestlingu, czego naprawdę nie mogę się doczekać, Chris Hemsworth dodał, zanim zauważył, że będzie farbował swoje włosy na blond, a nawet dodawał trochę łysienia (i oczywiście wąsów), aby dopełnić charakterystyczny wygląd Hogana.

Hemsworth jest wyraźnie zachwycony, że otrzymał możliwość poznania dziwacznego świata wrestlingu na Netflix, gdzie aktor powiedział wcześniej, jak zafascynowany jest ten sport. Słuchaj, jeszcze nie czytałem scenariusza. Wiem, że teraz jest pisane i pracowałem nad tym. Wiem o tym bardzo mało. To trochę w trakcie, powiedział w kwietniu. Jestem zafascynowany tym światem i myślę, że są bardzo chętni do pokazania tej strony świata, której ludzie wcześniej nie widzieli. Jestem tak samo zaintrygowany jak ty.

Film, który jeszcze nie miał tytułu, będzie śledził rozwój Hulka Hogana w szeregach Wrestlingu w latach 80. i prawdopodobnie obejmie eksplozję Hulkamania w WWF podczas Rocka ‚n’ Wrestling Era. Film bez wątpienia będzie zawierał portrety innych legend tego sportu, takich jak Roddy Piper, King Kong Bundy, Andre The Giant, Randy Savage, The Ultimate Warrior i Sgt. Ubój. Projekt został po raz pierwszy ogłoszony w lutym ubiegłego roku, a Joker Todd Phillips podobno reżyseruje, choć na razie jest to niepotwierdzone, a reszta obsady pozostaje nieznana. Obecnie Netflix posiada wyłączne prawa do premiery filmu. Ta grafika pochodzi z oficjalnego Instagrama Boss Logic.

Tytuł oryginalny: Chris Hemsworth Hulks Out in Hulkamania Biopic Poster from BossLogic
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: