Wpis powstał dzięki współpracy z:

Denis Villeneuve przygotowuje się do drażnienia swojego nadchodzącego filmu Diuny z przyczepą dołączoną do ponownego wydania Inception Christophera Nolana.

Zwiastun remake’u Dune wreszcie pojawi się w przyszłym miesiącu

Denis Villeneuve przygotowuje się do drażnienia swojego nadchodzącego filmu Diuny z przyczepą dołączoną do ponownego wydania Inception Christophera Nolana.

Denis Villeneuve przygotowuje się do drażnienia ze swojego nadchodzącego filmu Diuny ze zwiastunem dołączonym do ponownego wydania Incepcji Christophera Nolana.

Pierwsze nagranie długo oczekiwanej Dune Denisa Villeneuve’a Film zadebiutuje w przyszłym miesiącu. Kultowy materiał źródłowy Franka Herberta był już adaptowany, ale jest wiele szumu wokół opinii Villeneuve’a. Po pierwsze, jest w stanie rozciągnąć historię na dwie części, zamiast wciskać wszystko w jedną. Szum wokół filmu był dość intensywny ze strony tych z branży, którzy byli w stanie zobaczyć fragmenty szorstkiego cięcia. Reżyser jest obecnie w fazie postprodukcji, a film nadal ma grudniową datę premiery.

Ponowne wydanie Incepcji przez Christophera Nolana miało pierwotnie wejść do kin 17 lipca, ale w kinach w Ameryce Północnej teraz celujemy w 21 sierpnia, chociaż nie jest jasne, czy tak się stanie ze sposobem, w jaki się toczą. Zwiastun Dune zostanie dołączony do ponownego wydania zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie, chociaż pojawi się w międzynarodowych kinach 12 sierpnia, podobno z nowym zwiastunem Wonder Woman z 1984 roku.

Jest wierzył, że „Tenet” Christophera Nolana pojawi się w kinach w Stanach Zjednoczonych 3 września, natomiast za granicą 26 sierpnia. Mając to na uwadze, będzie tam mnóstwo spoilerów, więc miej oko. Niezależnie od przypadku, fani Dune powinni być bardzo podekscytowani, że pierwszy zwiastun jest w drodze. W tej chwili nie jest jasne, czy zwiastun zostanie wydany online jednocześnie, czy też będziemy musieli na to czekać, ale dobra wiadomość jest taka, że ​​nie będziemy musieli czekać zbyt długo, aby się dowiedzieć.

< p> Uważa się, że pierwsza przyczepa Dune wyszłaby znacznie wcześniej, gdyby nie obecna sytuacja w zakresie zdrowia publicznego. Pierwsze zdjęcia widzieliśmy na początku lata, co zwykle jest charakterystycznym znakiem, że zbliża się premiera zwiastuna. Od tamtej pory nie słyszeliśmy zbyt wiele o długo oczekiwanym filmie ani o dacie jego premiery. Nie byłoby szokujące, gdyby studio zmieniło datę premiery i przyznało mu nowy slot w 2021 roku, który najprawdopodobniej będzie wypełniony nowymi filmami, które miały zostać otwarte w 2020 roku.

Ponadto do ponownego wydania Inception w 10. rocznicę, fani Christophera Nolana zostaną pokazani przez około 4 minuty materiału filmowego Tenet, który prawdopodobnie będzie dostępny wyłącznie w kinach w przyszłym miesiącu. Jeśli chodzi o zwiastun Wonder Woman 1984, również niewiele o nim wiadomo, ale Warner Bros. prawdopodobnie umieści go w Internecie, aby wzbudzić większe zainteresowanie filmem. Kontynuacja miała zostać pierwotnie otwarta tego lata, ale tak się nie stało. Na razie wygląda na to, że film otworzy się jesienią, jeśli jest to bezpieczne. Wiadomości o zwiastunie Dune docierają do nas z Palads Teatret.

Tytuł oryginalny: Dune Remake Trailer Will Finally Arrive Next Month
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: