Wpis powstał dzięki współpracy z:

Karl Urban był w stanie odliczyć kolejny życiowy gol po spotkaniu z J.J. Abrams na zestawie The Rise of Skywalker.

Karl Urban ujawnia Secret Cameo w The Rise of Skywalker

Karl Urban był w stanie odliczyć kolejny życiowy gol po spotkaniu z J.J. Abrams na zestawie The Rise of Skywalker.

W The Rise of Skywalker występuje tajna scena z gwiazdą The Boys, Karlem Urbanem. Aktor ujawnił tę wiadomość w niedawnym wywiadzie. Dyrektor J.J. Abrams był całkiem niezły, dając sławnym fanom Gwiezdnych Wojen trochę czasu, aby zabłysnąć na dużym ekranie, nawet jeśli było to kilka sekund lub mniej. W ostatniej części sagi Skywalker, Lin-Manuel Miranda walczył w ruchu oporu, a jednocześnie współtworzył piosenkę z Abramsem. Dhani Harrison był w stanie przebrać się za szturmowca, podobnie jak aktor J.D. Dillard. Nawet Abrams miał epizod jako głos D-O.

Karl Urban pojawia się podczas sceny Pasaana w The Rise of Skywalker i ma nawet krótką linię. Jestem jednym z tych szturmowców, przyznał Urban. To on mówi, Rycerze Ren, kiedy przybywają na pustynną planetę, by ścigać Reya i resztę załogi. Urban miał to do powiedzenia na temat tego, jak to się stało.

J.J. Abrams miał wiele pomysłów, które nie trafiły do ​​The Rise of Skywalker, ale upewnił się, że przyjaciele mogli wziąć udział w zabawie. Oscar Isaac powiedział, że jego brat, przyjaciel i wujek też byli w filmie, chociaż nie wspomniał gdzie. Kultowy kompozytor Gwiezdnych Wojen, John Williams, zagrał epizod w scenach Kijimi cantina, gdzie Abrams umieścił wiele pisanek o tematyce Williamsa, aby fani mogli je zlokalizować.

Odkąd film trafił do kin pod koniec zeszłego roku, byliśmy uzyskanie więcej informacji na ten temat, wraz z oryginalnymi pomysłami Colina Trevorrow na Star Wars 9. Mark Hamill przyznał, że gra rolę głosową w The Rise of Skywalker i The Mandalorian. W przebojowej serii Disney + zagrał droida barmana o imieniu EV-9D9. Fani Gwiezdnych Wojen mają nadzieję, że będzie kontynuował tę tradycję teraz, gdy oficjalnie skończył grać Luke’a Skywalkera na dużym ekranie.

Co dalej z serią Gwiezdnych wojen na dużym ekranie, to jest obecnie niejasne. . Taika Waititi obecnie pisze swój film, a trzy, które zostały wcześniej ogłoszone, zostały właśnie wycofane. Na razie wygląda na to, że mały ekran jest głównym celem w drugim sezonie The Mandalorian, wraz z długo oczekiwaną serią Obi-Wan Kenobi. Jest też seria prequeli Rogue One i podobno seria sequeli Solo, w których podobno zobaczymy powrót Donalda Glovera jako Lando Calrissiana. Wywiad z Karlem Urbanem został pierwotnie przeprowadzony przez Digital Spy.

Tytuł oryginalny: Karl Urban Reveals Secret Cameo in The Rise of Skywalker
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: