Wpis powstał dzięki współpracy z:

W tym tygodniu do serwisów streamingowych trafia zróżnicowany asortyment nowych i najnowszych filmów.

Transmisja w ten weekend: Deep Blue Sea 3, Gundala, Summerland i nie tylko

W tym tygodniu do serwisów streamingowych trafia zróżnicowany asortyment nowych i najnowszych filmów.

Chociaż kina wciąż mają nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze przed końcem sierpnia, wydaje się, że jesteśmy bardziej oddaleni od powrotu do normalności. Tenet pojawia się za granicą, zanim zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych. Kolejne tytuły są przenoszone do 2021 roku. Jesteśmy bardzo daleko od powrotu do kin co tydzień, to pewne. Na szczęście w ten weekend istnieje wiele opcji przesyłania strumieniowego w zaciszu domowym.

Mamy najnowszy film z Natalią Dyer, nowy film dokumentalny z Netflix i kilka nowych produktów Transformers. Poza tym mamy między innymi film, który został nakręcony w całości podczas kwarantanny, a który jest już dostępny. Oto wybrane transmisje strumieniowe z tego tygodnia.

Wraz ze wzrostem liczby ciał staje się jasne, że rekiny byki z genetyką zakończą życie takie, jakie znamy. Zanurz się w najbardziej śmiercionośny, najkrwawszy powrót do głębokiego błękitnego morza! Deep Blue Sea 3. Dr Emma Collins i jej zespół spędzają trzecie lato na wyspie Little Happy, badając wpływ zmiany klimatu na żarłacze białe, które co roku przybywają do pobliskiego żłobka, aby rodzić. Jednak ich spokojne życie zostaje zakłócone, gdy zespół naukowy pojawia się, szukając trzech rekinów byków.

Gundala, który dorastał na ulicach, musi wybrać między kontynuowaniem dbania o siebie a zrobieniem czegoś w sprawie niesprawiedliwość, która go otacza. Wybitny komiksowy superbohater i jego alter ego Sancaka wkraczają do kinowego wszechświata, aby walczyć z nikczemnym Pengkorem i jego diaboliczną drużyną osieroconych zabójców.

Summerland pojawia się na platformach cyfrowych 31 lipca. miejsce podczas II wojny światowej i podąża za pisarką o imieniu Alice, której życie wywróciło się do góry, gdy Frank, ewakuowany z Londynu, zostaje pod jej opieką. Pomimo początkowej nadziei na pozbycie się go, Alice odkrywa osobiste i emocjonalne przebudzenie poprzez jej związek z Frankiem. Napisany i wyreżyserowany przez Jessicę Swale, w rolach głównych występują Gemma Arterton, Gugu Mbatha-Raw i Lucas Bond.

Po zwolnieniu z więzienia i umieszczeniu w zawieszeniu Tijuana Jackson postanawia spełnić swoje marzenie o zostaniu światowej sławy mówcą motywacyjnym. . W pogoni za okazją, która odmieni jego życie, łamie swoje zwolnienie warunkowe, ucieka przed jurysdykcją, porzucając przy tym rodzinę i społeczność. W obliczu dłuższego czasu więzienia i odcięcia od jedynego systemu wsparcia, jaki kiedykolwiek miał, TJ musi opanować sztukę osiągania bezinteresownego sukcesu poprzez służenie swojej społeczności lub przegrywać w żałosnym czasie.

Być może najbardziej niedoceniana gwiazda akcji współczesności, Scott Adkins powraca z kolejną akcją / thrillerem. Legacy of Lies, dostępne teraz na platformach cyfrowych, koncentruje się na byłym agencie MI6, który współpracuje z ukraińskim dziennikarzem, aby odkryć prawdę o niektórych podejrzanych rosyjskich tajnych operacjach. Adrian Bol jest reżyserem tego filmu.

Oto film, który może być najbardziej uznanym przez krytyków filmem tygodnia. Tak, Boże, tak. Najnowsze publikacje pisarki / reżysera, Karen Maine, mają obecnie imponujące 92-procentowe poparcie dla Rotten Tomatoes. Natalia Dyer, z udziałem Stranger Things, ma miejsce po tym, jak niewinny czat AOL zmienia się w piorunujący. Nastolatka katolicka dorastająca na początku XXI wieku odkrywa, powiedzmy, miłość własną i stara się stłumić swoje nowe pragnienia w obliczu wiecznego potępienia. Jest już dostępny za pośrednictwem platform cyfrowych.

Dla tych, którzy mają ochotę na coś dziwnego i wyrwanego ze stron prawdziwego życia, mamy Tread. Streamin on Netflix, dokument przedstawia szalony incydent, który miał miejsce w czerwcu 2004 roku. Ufortyfikowany, sześćdziesięciotonowy spychacz zniszczył wiele firm i domów w małym górskim miasteczku Granby w Kolorado. Szał trwał ponad dwie godziny i spowodował szkody w wysokości ponad 8 milionów dolarów. Policja stanowa i lokalna nie mogła zatrzymać maszyny. Pomimo posiadania trzech broni palnej o dużej mocy, zginął tylko kierowca. Nazywał się Marvin Heemeyer i dokument ma na celu zbadanie różnych perspektyw tego mężczyzny, jego motywów i tego, co doprowadziło go do punktu krytycznego. Paul Solet reżyseruje.

Bull został pierwotnie wydany w zeszłym roku, ale w końcu trafi do streamingu, dzięki Hulu, 30 lipca. Wyreżyserowany przez Annie Silverstein spotkał się z ciepłym przyjęciem przez krytyków. Akcja filmu rozgrywa się w praktycznie opuszczonym osiedlu położonym na zachód od Houston w Teksasie. Krnąbrna nastolatka spotyka swojego równie upartego i bezlitosnego sąsiada, który jest starzejącym się torreadorem, którego najlepsze dni mają już za sobą. Spotkanie zmieni ich obu. Amber Havard, Rob Morgan i Yolonda Ross są gwiazdami.

The Flood w reżyserii Anthony’ego Woodleya zbliża się do Hulu 30 lipca. Film poleciał pod radarem w zeszłym roku, ale będzie miał nowe ujęcie życia przesyłanie strumieniowe. Skupia się na zatwardziałym oficerze imigracyjnym, który decyduje o losie osoby ubiegającej się o azyl, której trudna podróż do Wielkiej Brytanii jest opisana w serii retrospekcji. Lena Heady, Mandip Gill i Ivanno Jeremiah występują w roli głównej.

Gospodarz, który jest transmitowany w Shudder od 30 lipca, może być najbardziej wyjątkowym filmem, jaki można przesyłać w tym tygodniu. Film pochodzi od reżysera Roba Savage’a i został nakręcony podczas kwarantanny. Savage zdalnie nakręcił film z aktorami w ich domach. Udało mu się zachować dystans społeczny, a aktorzy obsługujący własną kamerę, wykonujący własne efekty i oświetlający własne sceny. Film opowiada o sześciu przyjaciołach, którzy wynajmują medium do przeprowadzenia seansu podczas czatu wideo podczas blokady. Jednak dostają więcej, niż się spodziewali, gdy zły duch zaczyna atakować ich domy. Wkrótce zdają sobie sprawę, że mogą nie przeżyć nocy. W filmie występują Haley Bishop, Radina Drandova, Edward Linard, Jemma Moore, Caroline Ward i Emma Louise Webb.

The Fight to nowy film dokumentalny, który osiąga najwyższy poziom platform cyfrowych 31 lipca. Obecnie jest na 100% ocena zatwierdzenia Rotten Tomatoes, koncentruje się na decydującym momencie w historii Ameryki, gdy zgrabny zespół heroicznych prawników ACLU walczy o prawa do aborcji, prawa imigrantów, prawa LGBTQ i prawa do głosowania. Josh Kriegman, Elyse Steinberg i Eli B. Despres wspólnie wyreżyserowali ten film.

Transformers: War for Cybertron: Siege, choć technicznie nie jest filmem, prawdopodobnie będzie grał jak jeden, gdy pojawi się w serwisie Netflix 31 lipca. Nadchodzący projekt skupiający się na robotach w przebraniu jest pierwszą częścią nowej trylogii, która zostanie wyemitowana w serwisie streamingowym w nadchodzących miesiącach. Złożony z sześciu odcinków, widzowie będą mogli napić się tego podczas jednego siedzenia, jakby to był animowany film Transformers. Odbiera wraz z Autobotami i Decepticonami walczącymi z nim na Cybertronie, który umiera. Szukają kontroli nad AllSpark, który może zmienić przyszłość ich rasy.

Jeden z najlepiej ocenianych ruchów 2019 roku, zdobywca Oscara Jojo Rabbit, zadebiutuje w HBO 1 sierpnia. Reżyser Najnowszy film Taika Waititi przedstawia samotnego i patriotycznego Niemca imieniem Jojo, który dowiaduje się, że jego samotna matka ukrywa żydowską dziewczynę na strychu. Mając u boku tylko wyimaginowanego przyjaciela, Adolfa Hitlera, Jojo jest zmuszony skonfrontować swoje poglądy, gdy trwa II wojna światowa i poznaje dziewczynę ukrytą w swoim domu. Oprócz Waititi jako Hitlera, gwiazdy filmowe Scarlett Johannson, Roman Griffin Davis, Sam Rockwell i Thomasin McKenzie.

Dla tych, którzy szukają zastrzyku przebojowej nostalgii, oryginalna trylogia Jurassic Park trafia do Netflix 1 sierpnia. Jurassic Park i The Lost World: Jurassic Park Stevena Spielberga, a także Jurassic Park III Joe Johnstona będą dostępne dla subskrybentów, aby zapewnić dawkę dinozaurów. Co ciekawe, filmy były dostępne przez niewiarygodnie krótki czas w niedawno uruchomionym Peacock, nowej transmisji strumieniowej NBCUniversal. Jednak strata Peacocka to zysk Netflix.

Tytuł oryginalny: Streaming This Weekend: Deep Blue Sea 3, Gundala, Summerland and More
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: