Wpis powstał dzięki współpracy z:

Po sprawdzeniu nazwiska w napisach końcowych The Rise of Skywalker pod dodatkowymi głosami, gwiazda Star Trek i The Boys, Karl Urban, potwierdził, że grał szturmowca w zeszłorocznych trójkach Star Wars. Oto proces, powiedział Digital Spy. Miałem szczęście pojechać i odwiedzić [reżysera] J. J. Abramsa

Star Wars: Karl Urban’s The Rise of Skywalker Cameo Revealed

Po sprawdzeniu nazwiska w napisach końcowych The Rise of Skywalker pod dodatkowymi głosami, gwiazda Star Trek i The Boys, Karl Urban, potwierdził, że grał szturmowca w zeszłorocznych trójkach Star Wars. Oto proces, powiedział Digital Spy. Miałem szczęście pojechać i odwiedzić [reżysera] J. J. Abramsa

Po sprawdzeniu nazwiska w napisach końcowych The Rise of Skywalker pod „dodatkowymi głosami”, gwiazda Star Trek and The Boys, Karl Urban, potwierdził, że grał szturmowca w zeszłorocznej trójce Star Wars.

„Oto proces”, powiedział Digital Spy. „Miałem szczęście odwiedzić [reżysera] J. J. Abramsa, kiedy kręcił„ The Rise of Skywalker ”. Kiedy tam byłem, ubrał mnie w mundur szturmowca i spędziliśmy naprawdę fajny dzień na planie. Bycie szturmowcem było jednym z moich celów na całe życie, więc mogę to teraz zaznaczyć. ”,

Urban opisał również swój krótki moment w filmie dla fanów, którzy chcą szturchnąć przyjaciela i powiedz „hej, czy wiesz, że to Karl Urban?” podczas wszelkich przyszłych ponownych obserwacji, wyjaśniając, że jest jednym z szturmowców, którzy oglądają osławiony oddział Kylo Rena, gdy maszerują razem przez korytarz w części filmu.

„To, co jest w przerwie, to moja głos mówiący „Rycerze Ren”, gdy Kylo Ren idzie korytarzem obok dwóch szturmowców – powiedział. „Jestem jednym z tych szturmowców”.

Możesz zobaczyć ten moment poniżej w 0.42, dzięki magii YouTube…

Urban nie jest jedyną znaną osobą, która zakradł się do The Rise of Skywalker. Gdzie indziej zobaczysz (lub usłyszysz) rozproszone fragmenty z takimi jak producent Radiohead Nigel Godrich, syn George’a Harrisona Dhani, reżyser Sleight and Sweetheart JD Dillard, muzyk Ed Sheeran, kompozytor John Williams, sam Abrams, Kevin Smith, Freddie Prinze Jr i nie tylko.

Długo oczekiwany drugi sezon The Boys zadebiutuje we wrześniu w Amazon Prime Video UK. Showrunner Eric Kripke niedawno ujawnił Colliderowi, że krótki film z bohaterem Urbana Billy’ego Butchera zostanie wyemitowany w połowie drugiej rundy, którą opisuje jako „utwór towarzyszący”. Film krótkometrażowy, zatytułowany Butcher, ma na celu zbadanie, co zrobił przywódca gangu między sezonem 1 a sezonem 2.

„Na początku sezonu 2 Butcher jest M.I.A. a potem się pojawia. W odcinku 2 pierwotnie nakręciliśmy coś, co ujawniło, dokąd poszedł i jakie były jego doświadczenia. Ostatecznie jednak nie pasowało to tak dobrze do odcinka, ponieważ sprawiło, że historia Butchera była o wiele mniej tajemnicza i intrygująca, a także spowolniła rytm ”- wyjaśnił Kripke, dodając, że„ Są w serialu odniesienia, które nie ma sens, chyba że widzisz tę rzecz. ”,

Bardzo brutalna seria została już odnowiona na sezon 3 w Amazon. W międzyczasie plany Disneya i Lucasfilm dotyczące nowej trylogii Gwiezdne wojny zostały ostatnio przesunięte o rok wstecz. Krążą pogłoski, że Taika Waititi autorstwa Thora Ragnaroka wyreżyseruje pierwszą część, która ma się ukazać w 2023 roku.

Tytuł oryginalny: Star Wars: Karl Urban’s The Rise of Skywalker Cameo Revealed
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: