Wpis powstał dzięki współpracy z:

Ron Howard obala plotki o sequelu filmu Solo lub serialu Disney +.

Solo 2 nie jest teraz planowane, mówi reżyser Ron Howard

Ron Howard obala plotki o sequelu filmu Solo lub serialu Disney +.

Ron Howard obala plotki o kontynuacji filmu Solo lub programie telewizyjnym Disney +.

Niewielu fanów Gwiezdnych Wojen wiązało wielkie nadzieje z Solo: A Star Wars Story, kiedy projekt został ogłoszony jako pierwszy. Ale pomimo tego, że nie zarabiał tak dużo pieniędzy w kasie, jak inne oferty z serii, Solo stał się czymś w rodzaju snu dla fanów. W wywiadzie z Andym Cohenem dla swojego kanału SiriusXM Radio Andy, Howard ujawnił, że obecnie nie ma planów Solo 2.

Reżyseria Ron Howard na podstawie scenariusza Lawrence’a i Jona Kasdana, Solo: A Star Wars Story zabiera widzów w podróż przez odległą galaktykę, aby być świadkami początków przemytnika kosmicznego Hana Solo. Z gwiazdorską obsadą składającą się z Aldena Ehrenreicha, Donalda Glovera, Joonasa Suotamo, Emilii Clarke, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge, Michaela K. Williamsa i Woody’ego Harrelsona, film był wczesną próbą Disneya, by urozmaicić swoją ofertę Star Wars o postacie i wydarzenia całkowicie oddzielone od klanu Skywalker.

Pierwotnie wyreżyserowany przez Chrisa Millera i Phila Lorda, duet opuścił Solo: A Star Wars Story, zanim nawet główne zdjęcia zostały zakończone, a Howard został sprowadzony zamiast tego, aby doprowadzić projekt do końca.

Niedawno pojawiły się pogłoski o spinoffowym serialu Disney + zrodzonym z Solo: A Star Wars Story, z Aldenem Ehrenreichem, który grał rolę Hana Solo w filmie, drażni się, że słyszał takie dziwne rzeczy, ale nic konkretnego, podczas gdy Lando Calrissian Donalda Glovera również miał dostać swój własny serial. Chociaż komentarze Howarda sprawiają wrażenie, jakby bohaterowie nie spotkali się w najbliższym czasie na dużym ekranie, Disney może mieć zaplanowane inne projekty dla Hana i Lando, o których Howard nie jest świadomy.

Filmowiec odniósł się również do utrzymującej się od dawna plotek, że kiedyś zaoferowano mu szansę reżyserowania The Phantom Menace.

Tytuł oryginalny: Solo 2 Isn’t Being Planned Right Now Says Director Ron Howard
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: