Wpis powstał dzięki współpracy z:

Giancarlo Esposito drażnił znaczenie Mrocznego Miecza w 2. sezonie Mandalorian.

Mandaloriański sezon 2 odkryje pochodzenie i historię za Mrocznym Mieczem

Giancarlo Esposito drażnił znaczenie Mrocznego Miecza w 2. sezonie Mandalorian.

Giancarlo Esposito drażnił znaczenie Mrocznego Miecza w 2. sezonie Mandalorian.

Po jego niedawnej nominacji do nagrody Emmy za rolę w serialu Disney + Mandalorianin, aktor Giancarlo Esposito zaoferowało trochę więcej wglądu w to, czego mogą się spodziewać widzowie, gdy powrócimy do kryminalnego podbrzusza uniwersum Gwiezdnych Wojen. Ostatnim razem, gdy widzieliśmy nikczemnego bohatera Esposito, Moffa Gideona, wynurzał się ze zestrzelonego statku kosmicznego, dzierżącego bardzo tajemniczo wyglądającą broń, Mroczny miecz. Cóż, według Esposito, Mroczny Miecz odegra dużą rolę w 2. sezonie Mandalorian.

Ujawnienie kruczoczarnego miecza świetlnego sprawiło, że niektórzy fani drapali się po głowach, podczas gdy ci, którzy znali potężne ostrze skoczyli na równe nogi, wiwatując. Broń jest główną częścią tradycji Mandaloriańskiej i pojawiła się w różnych innych historiach z Gwiezdnych Wojen, w tym w serialu animowanym Wojny klonów. Tak więc obiecuje usłyszeć, że Mandalorian seria 2 wypełni luki dla tych, którzy nie są zaznajomieni z Mrocznym Mieczem, zamiast oczekiwać, że odrobią lekcje.

(Szabla) jest kluczem do przeszłości Moffa Gideona, która prawdopodobnie ma wiele wspólnego z tym, skąd pochodzi i jego pragnieniem zbudowania planety i przywrócenia jej do siebie, dodał Esposito.

Jeśli chodzi o to, jak dokładnie Mroczny Miecz wpłynie na To wciąż w dużej mierze nieznane, ale gdy gwiazda Battlestar Galactica, Katee Sackhoff, jest teraz obsadzona jako Bo-Katan, mandaloriański wojownik, który w przeszłości posiadał Mroczny Miecz, spodziewaj się, że z powodu posiadania pożądanej broni wybuchną temperamenty.

< p> Chociaż Moff Gideon Esposito nie pojawił się zbyt mocno w pierwszej serii, oczekuje się, że odegra znacznie większą rolę w kontynuacji, ponieważ aktor wcześniej przedstawił kilka intrygujących szczegółów dotyczących postaci, jego przeszłości i jego związek z Mrocznym Mieczem. Posiadanie tej szabli oznacza, że ​​mogę jej używać i wykonywać swoją brudną robotę, że jestem wojownikiem, że jestem wojownikiem, powiedział. To część mnie. Stwarza również możliwość, że jest jednym z tych. Prawdopodobnie to ma i to jest dla mnie interesujące, ponieważ czy naprawdę jest tym upadłym bohaterem? Czy jest potomkiem Dartha Vadera. Kim on jest? Czego on chce? Wie wszystko o wszystkim i będziesz musiał poczekać, aby się dowiedzieć. Tak, naprawdę jest całkiem niezły z tym Mrocznym Mieczem.

Mandalorianin występuje w roli tajemniczego tytułowego bohatera, Pedro Pascala, przemierzającego galaktykę Gwiezdnych Wojen, biorąc udział w różnego rodzaju przygodach, wykonując swoje obowiązki jako łowca nagród. Seria podejmuje historię po upadku Imperium i przed pojawieniem się pierwszego rzędu trylogii Disneya. Śledzimy cierpienia tego samotnego rewolwerowca w odległych krańcach galaktyki, z dala od autorytetu Nowej Republiki.

Popularny program Disney + został niedawno nominowany do aż 15 nagród Emmy, w tym za najlepszy serial dramatyczny. Oczekuje się, że Mandalorian sezon 2 trafi do Disney + w październiku 2020 roku. To przychodzi do nas z Deadline.

Tytuł oryginalny: The Mandalorian Season 2 Will Explore Origin and History Behind the Darksaber
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: