Wpis powstał dzięki współpracy z:

Ubisoft może nie być gotowy, aby przenieść Sama Fishera z powrotem do świata gier wideo, ale Netflix chce uczynić go gwiazdą nowej serii anime Splinter Cell. Oparte na serii skradanek Ubisoft i popartych przez późnego autora literatury wojskowej Toma Clancy'ego, nowe anime jest

Seria anime Splinter Cell w serwisie Netflix od Johna Wicka Writera

Ubisoft może nie być gotowy, aby przenieść Sama Fishera z powrotem do świata gier wideo, ale Netflix chce uczynić go gwiazdą nowej serii anime Splinter Cell. Oparte na serii skradanek Ubisoft i popartych przez późnego autora literatury wojskowej Toma Clancy'ego, nowe anime jest

Splinter Cell powraca … ale nie tak, jak się spodziewałeś. Netflix i Ubisoft łączą siły w serialu anime Splinter Cell.

Ubisoft może nie być gotowy, aby przenieść Sama Fishera z powrotem do świata gier wideo, ale Netflix chce uczynić go gwiazdą nowej serii anime Splinter Cell. Oparte na serii gier akcji firmy Ubisoft i wspieranych przez nieżyjącego już autora powieści wojskowych Toma Clancy’ego, nowe anime jest gotowe do eksploracji sekretnego świata szpiegostwa, spisków rządowych i spisków terrorystycznych.

Wiadomość pochodzi z Variety, która donosi również, że John Wick i scenarzysta The Falcon and the Winter Soldier, Derek Kolstad, napiszą scenariusz i będą pełnić rolę producenta wykonawczego. Według sklepu Netflix zamówił Splinter Cell na dwusezonowe zamówienie na 16 odcinków.

W tej chwili nie ma żadnych szczegółów dotyczących fabuły lub postaci z nowego serialu, a produkcja brzmi bardzo daleko, więc prawdopodobnie nie powinniście spodziewać się, że przez jakiś czas zobaczycie anime na Netflix. Kiedy program nadejdzie, będzie to pierwszy nowy wpis w serii Splinter Cell od 2013 roku. Ostatni występ Sama Fishera dotyczył gry Splinter Cell: Blacklist i związanej z nią powieści. Od lat krążą plotki o nowym projekcie Splinter Cell w Ubisofcie, ale nic nie zostało oficjalnie ogłoszone. To sprawiło, że niektórzy fani serialu zaczęli się zastanawiać, czy jeszcze kiedykolwiek zobaczą Sama na ekranie.

Jeśli potrzebujesz przypomnienia, Sam Fisher jest członkiem Third Echelon, ściśle tajnej jednostki tajnych operacji w NSA, której zadaniem jest niszczenie organizacji terrorystycznych. W grach, które kładą nacisk na skradanie się ponad strzelankę, Sam stosuje wszelkiego rodzaju taktyki ukrywania się, w tym mnóstwo fajnych gadżetów szpiegowskich, aby ukończyć swoje misje. Późniejsze odcinki zmieniły Sama w podwójnego agenta (pracował pod przykrywką), co ostatecznie postawiło go w sprzeczności z Third Echelon w Splinter Cell: Conviction, grze, którą Sam spędza głównie w ucieczce przed agentami rządowymi, pracując nad wykorzenieniem spisku przeciwko prezydent. Czarna lista, na której Sam tworzy nową dywizję czarnych operacji o nazwie Fourth Echelon, była, że ​​tak powiem, powrotem do status quo.

Wcześniej pracowano nad filmem Splinter Cell, a Tom Hardy (.) Mad Max: Fury Road) został dołączony do roli Sama, ale koła nigdy tak naprawdę nie uruchomiły projektu. W tym momencie jest rozważane w piekle deweloperskim.

To tylko najnowsza adaptacja gry wideo, która pojawi się w serwisie Netflix. Po tym, jak seria anime Castlevania stała się hitem w usłudze przesyłania strumieniowego, streamer szybko zaadaptował inne popularne serie, takie jak Wiedźmin i Devil May Cry. Niedawno wykonawca Activision Blizzard ujawnił to

Więcej o serialu anime Splinter Cell, gdy się go uczymy

Tytuł oryginalny: Splinter Cell Anime Series Coming to Netflix from John Wick Writer
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: