Wpis powstał dzięki współpracy z:

W świecie frustrująco niejasnych tytułów programów telewizyjnych, takich jak Reprisal, Dark i Run, niektóre tytuły mają moralną odwagę, by wstać i głośno i dumnie ogłosić swoje zamiary. Tak jest w przypadku najnowszej komedii akcji dla młodzieży Netflix. Nazywa się Teenage Bounty Hunters i z pewnością zgadniesz, o co w tym wszystkim chodzi. Nastoletni

Zwiastun Teenage Bounty Hunters ujawnia mnóstwo nastoletnich łowów

W świecie frustrująco niejasnych tytułów programów telewizyjnych, takich jak Reprisal, Dark i Run, niektóre tytuły mają moralną odwagę, by wstać i głośno i dumnie ogłosić swoje zamiary. Tak jest w przypadku najnowszej komedii akcji dla młodzieży Netflix. Nazywa się Teenage Bounty Hunters i z pewnością zgadniesz, o co w tym wszystkim chodzi. Nastoletni

W świecie frustrująco niejasnych tytułów programów telewizyjnych, takich jak Reprisal, Dark i Run, niektóre tytuły mają moralną odwagę, by wstać i głośno i dumnie ogłosić swoje zamiary. Tak jest w przypadku najnowszej komedii akcji dla młodzieży Netflix. Nazywa się Teenage Bounty Hunters i pewnie zgadniesz, o co w tym wszystkim chodzi.

W Teenage Bounty Hunters Maddie Phillips i Anjelica Bette Fellini są bliźniakami i najlepszymi przyjaciółmi Sterlinga i Blaira Wesleyów. Jak sugeruje tytuł programu, Sterling i Blair są 16-letnimi łowcami nagród. Pełne streszczenie programu Netflix brzmi:

„Buntując się przeciwko swojej zapiętej społeczności z Południa, szesnastoletnie siostry bliźniaczki Sterling (Maddie Phillips) i Blair (Anjelica Bette Fellini) Wesley łączą siły z weteranem łowcy nagród Bowserem Jenkinsem (Kadeem Hardison) za ponad- najlepsza przygoda, gdy zanurzają się w świat kaucji, pomijając złoczyńców i tajemnice przedmieść, próbując poruszać się po licealnym dramacie – miłości, seksie i sali do nauki. ”,

Teenage Bounty Hunters zostało stworzone przez Katheleen Jordan, która jest także współautorką scenariusza i producentem wykonawczym serialu. Producentami wykonawczymi serialu byli Jenji Kohan, Tara Herrmann, Robert Sudduth i Blake McCormick. Kohan jest najbardziej znany z tworzenia chwastów, Orange to New Black i GLOW. Premiera wszystkich 10 odcinków Teenage Bounty Hunters odbędzie się w piątek 14 sierpnia w serwisie Netflix.

Kiedy w zeszłym roku ogłoszono Teenage Bounty Hunters, serial nosił nazwę „Slutty Teenage Bounty Hunters”. Od tego czasu Netflix zdecydował się porzucić dodatkowy przymiotnik z tytułu. Ale jak widać po… naładowanym seksualnie charakterze pierwszego zwiastuna serialu, bliźniaki prawdopodobnie nie sprzeciwiłyby się marce. Spójrz poniżej:

Tak, to na pewno nastolatki. I na pewno polują na nagrody. Slogan zwiastuna obiecuje, że bliźniaki „łapią uczucia i łapią przestępców”, co sprawia, że ​​brzmi to jak całkiem idealna oferta na późne lato. Jest to również zgodne z M.O. wielu innych programów Kohana skupionych na młodych kobietach. Zwiastun ujawnia, że ​​akcja dzieje się w Atlancie, co w pewnym sensie podważa streszczenie opisujące go jako „zapiętą” południową społeczność. Jednak otoczenie centrum handlowego w Atlancie i lodziarnia nadają serialowi mile widziane wibracje z sezonu 3 Stranger Things.

Oprócz Phillipsa i Felliniego jako głównych łowców nagród w serialu, Teenage Bounty Hunters wciela się w Kadeema Hardisona jako Bowser Jenkins, bezsensowny łowca nagród weteran i niechętny trener nastolatków. Resztę obsady tworzą Myles Evans jako Miles Taylor, Spencer House jako Luke Creswell, Devon Hales jako April Stevens, Virginia Williams jako Debbie Wesley, Mackenzie Astin jako Anderson Wesley, Shirley Rumierk jako Yolanda Carrion i Method Man jako Terrance. Moneta.

Tytuł oryginalny: Teenage Bounty Hunters Trailer Reveals Plenty of Teenage Bounty Hunting
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: