Wpis powstał dzięki współpracy z:

Christian Navarro zgłasza się do każdego potencjalnego projektu Blue Beetle.

13 powodów, dla których Star twierdzi, że jest najlepszym kandydatem do Blue Beetle

Christian Navarro zgłasza się do każdego potencjalnego projektu Blue Beetle.

W związku z rozgałęzianiem się kinowego wszechświata DC i odchyleniem się od idei ścisłego wspólnego wszechświata, fani zastanawiają się, gdzie seria może zdecydować się pójść dalej. Jedna z sugestii, z 13 powodów, dla których gwiazda Christiana Navarro, polega na tym, aby w końcu nakręcić od dawna znany film Blue Beetle, w którym aktor zgłasza się do roli głównej za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W szczególności Christian Navarro lobbuje na rzecz roli Jaime Reyesa, trzeciego Blue Beetle, w nadchodzącym projekcie DC. Stworzona w 2005 roku przez gwiazdy komiksów Keitha Giffena i Cully’ego Hamnera oraz hollywoodzkiego scenarzystę Johna Rogersa, ponowne wprowadzenie postaci z Reyesem w niebieskiej zbroi okazało się jednym z najbardziej udanych nowych premier DC od dziesięcioleci, a Reyes będzie występował w wielu seriale komiksów i programy animowane, a także popularny jednorazowy występ na żywo w Smallville.

Navarro kontynuował dyskusję na temat znaczenia roli i jej wpływu na różnorodność, nawet sięgając do gwiazdy Ligi Sprawiedliwości Komiksy Ray’a Fishera, HBO Maxa i DC.

Blue Beetle w wersji Jaime Reyesa pozostaje jedną z najpopularniejszych postaci DC, a dzięki intrygującej historii i interesującym wizualnie zestawom mocy postać z pewnością byłaby witamy jako dodatek do uniwersum DC akcji na żywo, czy to na dużym, czy małym ekranie.

Na przestrzeni lat pojawiło się kilka plotek o projektach Blue Beetle, w których weteran DC, Geoff Johns, powiedział, że opracowuje serial telewizyjny dla postaci podążającej za jego pojawienie się na Smallville. To niestety nigdy się nie zmaterializowało, ale ostatnio krążyły szepty, że Warner Bros. postrzega teraz Blue Beetle jako bohatera filmu fabularnego, a nie telewizji, a od czasu do czasu pojawiają się plotki, że postać ta wkrótce zadebiutuje na srebrnym ekranie.

< p> Christian Navarro jest najbardziej znany ze swojej roli Tony’ego Padilli w programie Netflix 13 powodów, dla których warto. Zaczynając od Hannah, młodej kobiety, która odbiera sobie życie, serial podąża za jej koleżanką z klasy, Clayem, który znajduje tajemnicze pudełko na swojej werandzie. W pudełku znajdują się nagrania wykonane przez Hannah, w których wyjaśnia 13 powodów, dla których zdecydowała się popełnić samobójstwo. Navarro wystąpił we wszystkich trzech sezonach serialu jako Tony, lojalny, godny zaufania, mądry, ale niespokojny przyjaciel i powiernik Claya i Hannah, a pewna rola aktora okazała się jednym z głównych punktów serii. Zagrał także w filmach takich jak Can You Ever Forgive Me ?, Vinyl i satyrycznym serialu komediowym o superbohaterach The Tick.

Jeśli rzeczywiście istnieją jakieś plany dotyczące filmu Blue Beetle, prawdopodobnie zostaną ogłoszone na zbliżającym się DC FanDome w przyszłym miesiącu. Jest to zasługa oficjalnego konta Christiana Navarro na Twitterze.

Tytuł oryginalny: 13 Reasons Why Star Claims He’s the Best Candidate for Blue Beetle
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: