Wpis powstał dzięki współpracy z:

Scenarzysta Mark McCorkle nadal uważa, że ​​Sky High 2 może się wydarzyć dzięki pojawieniu się Disney +.

Sky High 2 dobrze pasuje do Disney + mówi Original Writer

Scenarzysta Mark McCorkle nadal uważa, że ​​Sky High 2 może się wydarzyć dzięki pojawieniu się Disney +.

Dzięki światowi streamingu może być jeszcze nadzieja na Sky High 2. To, według Marka McCorkle’a, współautora oryginalnego filmu, który uważa, że ​​sequel może dobrze pasować do Disney +. Może to być kwestia powiadomienia władz, które wiedzą, że to jest coś, czego chcą.

Sky High świętuje swoje 15-lecie, ponieważ film został pierwotnie wydany w lipcu 2005 roku. W niedawnym wywiadzie z tej okazji Mark McCorkle omówił możliwość kontynuacji przez te wszystkie lata. Mark McCorkle uważa, że ​​we wszechświecie pozostało jeszcze wiele do odkrycia. Oto, co miał do powiedzenia na ten temat.

Sky High odbywa się głównie w szkole, w której nastolatki uczą się być superbohaterami. Koncentruje się na Willu Stronghold (Michael Angarano), który kończy zajęcia dla uczniów, którzy okazują szczególne obietnice i stara się sprostać wymaganiom swojego słynnego ojca superbohatera, dowódcy (Kurt Russell). Gwen (Mary Elizabeth Winstead) interesuje się Willem, ale jej motywy są złowieszcze, ponieważ jej matka Gwen jest złoczyńcą, który został pokonany przez Komandora. To był rozsądny sukces kasowy, przynosząc 86 milionów dolarów w kasie przy stosunkowo skromnym budżecie 35 milionów dolarów.

To było w czasie, gdy filmy o superbohaterach naprawdę zaczynały się rozwijać w Hollywood. serie X-Men i Spider-Man w okresie ich świetności. Ale to było przed Iron Man and the Marvel Cinematic Universe i Mrocznym rycerzem Christophera Nolana. Można by argumentować, że film nieco wyprzedził swój czas. W związku z tym film przez lata cieszył się lojalną popularnością. To, po części, pomogło w przygotowaniu kontynuacji w 2016 roku. Niestety, projekt nigdy tak naprawdę nie ruszył z miejsca.

Ale Disney + wystartował w zeszłym roku i to zmieniło grę Disneya. Firma wydobywa swoje franczyzy i popularne IP dla projektów, które dobrze nadają się do przesyłania strumieniowego, w przeciwieństwie do kinowych. Sky High 2 wydaje się być idealnym dopasowaniem. Nie wydaje się, że jest to coś, co mogłoby generować duże dochody ze sprzedaży biletów, chociaż wydaje się, że byłoby to coś, co wywołałoby duży szum, gdyby było dostępne do streamowania. Na razie to wszystko hipotetyczne, ale Disney nie jest odporny na słuchanie żądań publiczności. Więc ci, którzy chcą zobaczyć sequel, dobrze zrobią, jeśli ich głos zostanie usłyszany w mediach społecznościowych. Ta wiadomość dociera do nas przez Inverse.

Tytuł oryginalny: Sky High 2 Feels Like a Good Fit for Disney+ Says Original Writer
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: