Wpis powstał dzięki współpracy z:

Reżyser Ron Howard stwierdza, że ​​program telewizyjny Willow jest w fazie rozwoju.

Skrypty Willow 2 idą świetnie, Ron Howard optymistycznie ocenia serial Disney +

Reżyser Ron Howard stwierdza, że ​​program telewizyjny Willow jest w fazie rozwoju.

Reżyser Ron Howard twierdzi, że program telewizyjny Willow jest w fazie rozwoju.

Chociaż film nie odniósł wielkiego sukcesu po premierze, rodzinna przygoda Willow toczy się dalej stać się cenionym kultowym klasykiem, z rozmową o sequelu pojawiającej się co jakiś czas przez lata. Oryginalny reżyser Ron Howard przedstawił teraz aktualne informacje na temat potencjalnej serii Willow 2 Disney + i chociaż kontynuacja programu telewizyjnego nie została jeszcze oficjalnie zielona, ​​jego słowa są naprawdę bardzo pozytywne.

Jak wspomina Howard, Willow 2 nie otrzymało jeszcze zgody, ale sama ilość pracy, która wydaje się być w nią włożona, jest z pewnością obiecująca. Wydaje się prawdopodobne, że sequel będzie serialem nadawanym na Disney +, a scenarzysta Solo: A Star Wars Story, Jonathan Kasdan, obecnie pracuje nad scenariuszami.

Pierwsza i jak dotąd jedyna przygoda z Willow to wspaniała przygoda akcji, która przenosi widzów w najdalsze zakamarki ich wyobraźni, a także do Rona Howarda z historią producenta George’a Lucasa. Willow gra Warwicka Davisa jako bohatera rytuału, obok Val Kilmer, Joanne Whalley, Jean Marsh i Billy Barty. Podczas gdy Willow otrzymywała wówczas mieszane recenzje od krytyków, film stał się czymś w rodzaju ukochanego ulubieńca z dzieciństwa, a wielu ma nadzieję wrócić do tej konkretnej krainy fantazji.

Howard mówił o potencjalnej Willow przez jakiś czas, a reżyser kilka tygodni temu oferował aktualizację mówiącą: Cóż, jeśli powiem cokolwiek zbyt konkretnego, stanie się wirusowe, ponieważ za każdym razem, gdy powiem cokolwiek o Willow, ludzie traktują to wszystko bardzo poważnie. Powiem tak, zobaczmy … co mogę powiedzieć? Nadal się rozwija. Nie ma zielonego światła. Howard potwierdził również, że oryginalna gwiazda Warwick Davis jest gotowa wrócić do świata Willow, a reżyser powiedział, że Warwick Davis jest tym zachwycony i jeśli będziemy mieli szczęście, że odejdzie, wróci jako Willow.

Tak więc, chociaż kontynuacja Willow nie została jeszcze niestety zielona, ​​fakt, że za kulisami jest tak dużo energii, jak również Howard potwierdzający, że projekt jest w fazie aktywnego rozwoju, z pewnością jest zachęcający. Ta wiadomość została nam przekazana dzięki uprzejmości Radia Andy.

Tytuł oryginalny: Willow 2 Scripts Are Going Great, Ron Howard Remains Optimistic About Disney+ Series
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: