Wpis powstał dzięki współpracy z:

Lars Klevberg chce zrobić sequel Child's Play, ale w tym momencie piłka jest całkowicie na boisku MGM.

Dyrektor remake’u Child’s Play chce, aby MGM „zebrało razem swoje rzeczy” i stworzyło sequel

Lars Klevberg chce zrobić sequel Child's Play, ale w tym momencie piłka jest całkowicie na boisku MGM.

Reżyser Lars Klevberg nadal chce zrobić sequel Child’s Play, jeśli tylko nadarzy się taka okazja. Ale w tym momencie piłka jest mocno na boisku MGM. Studio zdecydowało się na ponowne uruchomienie serii po raz pierwszy w swojej długiej historii w zeszłym roku, a wyniki były nieco mieszane. Chociaż krytyczna i reakcja fanów z pewnością nie była zła poza bramą, nie była to finansowa ucieczka, na którą prawdopodobnie liczyli. Mimo to Klevberg twierdzi, że fragmenty są po to, aby to urzeczywistnić.

Nie było żadnych oficjalnych dyskusji, przynajmniej nie ujawnionych publicznie, dotyczących Child’s Play 2. Ale biorąc pod uwagę Na Instagramie Lars Klevberg wyraził chęć zrobienia sequela. Klevberg chciałby przywrócić tę samą obsadę i ekipę, aby utrzymać tę nowoczesną wersję serii. Oto, co miał do powiedzenia na ten temat.

Child’s Play z 2019 roku ma kilka znanych rytmów, ale bardzo aktualizuje koncepcję na czasy współczesne. Skupia się na chłopcu, ponownie o imieniu Andy Barclay, który niedawno przeprowadził się z mamą do nowego miasta i pewnego dnia otrzymuje od niej specjalny prezent. Pozornie niewinna lalka Buddi zostaje jego najlepszym przyjacielem. Jednak zaawansowana technologicznie lalka zaczyna żyć własnym życiem. Tym razem była to usterka techniczna, a nie duch byłego seryjnego mordercy. Andy musi współpracować z innymi dziećmi z sąsiedztwa, aby zabawka nie siała krwawego spustoszenia w mieście. Tym razem głos Chucky’ego zapewnił weteran Gwiezdnych Wojen Mark Hamill. W obsadzie znaleźli się również tacy jak Aubrey Plaza (Ingrid Goes West, Parks and Recreation), Brian Tyree Henry (Atlanta, If Beale Street Could Talk) i Gabriel Bateman (Lights Out, American Gothic). Scenariusz napisał Tyler Burton Smith (Kung Fury). To, czy powrócą, okaże się, czy nie.

Ostatecznie Child’s Play okazał się skromnym sukcesem. Zarobił zaledwie 45 milionów dolarów w kasie, pracując przy budżecie wynoszącym 10 milionów dolarów. Chociaż nie jest to złe, nie jest na równi z innymi restartami slasherów. Na przykład w piątek trzynastego 2009 roku zarobił 91 milionów dolarów. Niedawno Halloween w 2018 roku zarobiło oszałamiające 255 milionów dolarów i miało porównywalny budżet. To kwestia tego, czy zwrot, jaki otrzymała MGM, byłby wart zaryzykowania dla kontynuacji.

W międzyczasie oryginalna wersja franczyzy będzie kontynuowana na małym ekranie. Twórca Don Mancini przygotował serial telewizyjny Child’s Play zatytułowany po prostu Chucky, który zadebiutuje w SyFy i USA w przyszłym roku. Brad Dourif po raz kolejny będzie głosem zabójczej lalki w serialu. Ale istnieje wszechświat, w którym obie wersje serii mogą współistnieć. Ta wiadomość dociera do nas za pośrednictwem Instagrama Larsa Klevberga.

Tytuł oryginalny: Child’s Play Remake Director Wants MGM to ‚Get Their Stuff Together’ and Make a Sequel
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: