Wpis powstał dzięki współpracy z:

Miejscowi nie są zadowoleni z planu filmu akcji, aby wysadzić część mostu, który uważają za zabytek historyczny.

Misja: Impossible 7 Faces sprzeciwia się planom wysadzenia prawdziwego historycznego mostu

Miejscowi nie są zadowoleni z planu filmu akcji, aby wysadzić część mostu, który uważają za zabytek historyczny.

Miejscowi nie są zadowoleni z planu filmu akcji, aby wysadzić część mostu, który uważają za pomnik historii.

Każdy film z serii Mission: Impossible pchnął i tak już ogromne stałe fragmenty dalej i dalej w imię większych i większych oraz eksplozji i emocji, ale może być tak, że następna część, Mission: Impossible 7 posunęła się za daleko. Według doniesień, produkcja siódmego filmu wywołała pewne kontrowersje, a plany wysadzenia prawdziwego mostu w Polsce spotykały się z oporem mieszkańców.

As Mission: Impossible 7 przygotowuje się do wznowienia zdjęć w Londynie. W kwietniu przyszłego roku planowany jest film w Polsce, zgodnie z planem jeden konkretny scenariusz ma zrujnować prawdziwy most, który został pierwotnie zbudowany w 1909 roku w polskiej wsi Pilchowice. Część mostu miała zostać wysadzona w ramach sekwencji akcji w filmie, a wiceminister kultury Paweł Lewandowski zgodził się na wybuchowy pomysł z powodu wycofania mostu z użytku publicznego w 2016 r. Z powodu ciągłego niszczenia.

Nie fiksowałbym się na tym, że Most Pilchowicki to zabytek. Stoi w ruinie i nie ma wartości. Nie wszystkie stare rzeczy są pomnikami. Prawo wyraźnie stanowi, że zabytkiem jest tylko to, co ma wartość społeczną, artystyczną lub naukową. W sztuce i kulturze wartość ta pojawia się tylko wtedy, gdy istnieje związek między obiektem kultury a ludźmi. Jeśli więc obiekt jest nieużywany, niedostępny, to nie ma takiej wartości. Dlatego nie jest to pomnik. I tylko niewielka jego część zostanie zniszczona podczas filmowania. Lewandowski wyjaśnił w pisemnym oświadczeniu Wirtualnej Polsce, stowarzyszeniu polskich przedsiębiorców.

Decyzja wywołała lokalne protesty z nadzieją, że most będzie mógł być chroniony i zachowany jako pomnik historii. Jednak Lewandowski wyraził przekonanie, że w następstwie tego wyczynu, fundusze rządowe na rewitalizację i potencjalne wsparcie z misji Mission: Impossible Production zostaną wykorzystane do odbudowy i przywrócenia mostu.

Często zabijające śmierć akrobacje stać się podstawą serii Mission: Impossible, z gwiazdą tytułową Tomem Cruisem, znanym ze swojego zaangażowania w popychanie samodestrukcyjnej koperty. To, co dokładnie ta produkcja ma do zaoferowania na most, dopiero się okaże, ale bez wątpienia obejmie ona Cruise’a i być może niektórzy z jego współpracowników, którzy ryzykują życie dla naszej rozrywki. O ile miejscowi nie postawią na swoim, oczywiście.

Ostatni wpis z długiej serii akcji, Mission: Impossible – Fallout, został napisany, wyprodukowany i wyreżyserowany przez Christophera McQuarrie, a bezpośrednio po Mission: Niemożliwe – Rogue Nation. W obsadzie znaleźli się Tom Cruise, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, którą właśnie widzieliśmy trenującą z karabinem snajperskim, Sean Harris, Michelle Monaghan i Alec Baldwin, z których wszyscy powtarzają role z poprzednich filmów, a także Henry Cavill , Vanessa Kirby i Angela Bassett, które dołączają do serii.

Dwie niezatytułowane kontynuacje, z których jedna to Mission: Impossible 7, mają zostać wydane odpowiednio w listopadzie 2021 i 2022 roku, wraz z obydwoma filmami ma być sterowany przez McQuarrie. Mission: Impossible 7 i Mission: Impossible 8 mają być ostatnimi częściami historii Ethana Hunta, a McQuarrie drażni powiązania z oryginalnym filmem, od którego wszystko się zaczęło. Tak więc spodziewaj się, że rzeczy będą coraz większe i głośniejsze i głośniejsze, aż w końcu wybuchną i implodują jednocześnie. To pochodzi z The First News.

Tytuł oryginalny: Mission: Impossible 7 Faces Backlash Over Plans to Blow Up a Real Historical Bridge
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: