Wpis powstał dzięki współpracy z:

Dolittle Roberta Downeya Jr. otrzymał niewielką pomoc od Setha Rogena, który naprawdę chciał ulepszyć film.

Seth Rogen pomógł w Dolittle Rewrites, naprawdę chcąc to ulepszyć

Dolittle Roberta Downeya Jr. otrzymał niewielką pomoc od Setha Rogena, który naprawdę chciał ulepszyć film.

Dolittle z Roberta Downeya Jr. otrzymał niewielką pomoc od Setha Rodena, który naprawdę chciał ulepszyć film.

Dolittle, w dziwnym roku dla filmy, spadnie jako historycznie wielka bomba. To miała być kolejna wielka rzecz Roberta Downeya Jr. po Avengers: Endgame. Niestety, tak się nie stało. Ale nie z powodu braku starań. Do tego momentu Seth Rogen (Pineapple Express, This is the End) został sprowadzony, aby spróbować pomóc przy przepisywaniu. To coś, co wcześniej było zgłaszane, ale teraz zostało potwierdzone przez samego człowieka.

Seth Rogen obecnie promuje swój nowy film, An American Pickle, który pojawi się w HBO Max w przyszłym tygodniu. Robiąc obchody prasowe, wpadł do programu Sirius XM Howarda Sterna. Stern zapytał Rogena, czy kiedykolwiek próbował pomóc przy filmie. To wtedy filmowiec ujawnił, że rzeczywiście wkroczył w kilka poprawek do Dolittle. Oto, co miał do powiedzenia na ten temat.

Szczycąc się obsadą z listy A pod kierownictwem RDJ, w skład której wchodzą Tom Holland, Octavia Spencer, Emma Thompson, John Cena i Rami Malek, Dolittle najwyraźniej miał dużo się dzieje. Wyreżyserowany przez Stephena Gaghana, pomysł polegał na stworzeniu ogromnej fantazji / przygody z niezmiennej postaci literackiej Hugh Loftinga. Na nieszczęście dla zaangażowanych osób, szczególnie Universal Pictures, okazało się to katastrofą na skalę epicką.

Prowadzący radio poszedł dalej. Nie tyle za soczyste, konkretne szczegóły. Zamiast tego Howard Stern chciał się po prostu dowiedzieć, czy zrobienie takiego przepisania jest przyjemne, ponieważ Seth Rogen niekoniecznie ma udział w projekcie.

Pomimo najlepszych intencji Setha Rodena, sprawy nie wyszły. Dolittle jest, nieważne, jak się chce na to spojrzeć, ogromną bombą. Film został okaleczony przez krytyków po jego pojawieniu się i do tej pory zarobił 231 milionów dolarów w światowych kasach. Wydaje się, że to dużo, ale projekt miał ogromny budżet w wysokości 175 milionów dolarów. Ostatnio pobierał pieniądze z Chin po opóźnionym wydaniu, ale liczby nie będą wystarczające, aby uchronić go przed flopem. Możesz obejrzeć pełny fragment wywiadu z kanału The Howard Stern Show na YouTube.

Tytuł oryginalny: Seth Rogen Helped with Dolittle Rewrites, Genuinely Wanting to Make It Better
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: