Wpis powstał dzięki współpracy z:

20th Century Studios opublikowało nową, dokładną streszczenie dla The New Mutants przed jej wydaniem.

Nowe mutanty mają jeden wielki związek z Deadpool i wszechświatem X-Men

20th Century Studios opublikowało nową, dokładną streszczenie dla The New Mutants przed jej wydaniem.

Firma 20th Century Studios wydała nową, dokładną streszczenie The New Mutants przed jej wydaniem.

Zupełnie nowe streszczenie The New Mutants pojawiło się w sieci. Niedawno dobrze przyjrzeliśmy się nadchodzącemu spin-offowi X-Menów podczas [chroniony pocztą elektroniczną], wraz ze sceną otwierającą i nowym zwiastunem. Teraz Disney’s 20th Century Studios ujawnił bardzo dokładne streszczenie, które potwierdza główny związek między postacią Anyi Taylor-Joy Magik a słynnym Mutantem, który pojawił się na ekranie wiele razy.

Streszczenie, czyli dość szczegółowy i dość obszerny, pojawił się niedawno na oficjalnej stronie filmu. W dużej mierze koncentruje się na tworzeniu uniwersum X-Menów, spin-offu reżysera Josha Boone’a. Ale zawiera też jedno ważne potwierdzenie, że Magik jest rzeczywiście spokrewniony z Kolosem. Co również bezpośrednio wiąże The New Mutants ze światem Deadpool. Streszczenie brzmi następująco.

Może to nie być dużym zaskoczeniem dla fanów komiksów. Jednak ci, którzy nie są zaznajomieni z materiałem źródłowym, mogą uznać to za interesujące. Ale nierzadko zdarza się, że filmy komiksowe zmieniają elementy materiału źródłowego na duży ekran. W tym przypadku przynajmniej dostarcza trochę tkanki łącznej do wersji Foxa z serii X-Men, która w tym momencie jest prawie martwa.

Kolos pojawił się w X2, jak portretował Daniel Cudmore. Postać otrzymała aktualizację w serii Deadpool, a rolę przejął Stefan Kapicic. Wydaje się mało prawdopodobne, aby postać faktycznie pojawiła się w The New Mutants, ale wydaje się, że związek między Colossusem a Magikiem zostanie przynajmniej rozwiązany, nawet jeśli będzie to tylko mimochodem.

Ten film został opóźniony przez lata. Został wyprodukowany przez Fox i ostatecznie trafił w ręce Disneya po fuzji obu firm w zeszłym roku. Od tego czasu był kilkakrotnie opóźniany w wyniku zamknięcia teatrów w USA od połowy marca. Obecnie Disney zamierza wydać The New Mutants w kinach 28 sierpnia. Czy to się uda, okaże się. Z pewnością będziemy Cię informować o kolejnych aktualizacjach. Ta wiadomość przychodzi do nas bezpośrednio z 20th Century Studios.

Tytuł oryginalny: The New Mutants Has One Big Connection to Deadpool and the X-Men Universe
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: