Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jason Momoa wchodzi pod wąż po tym, jak kompletnie ubrudził się podczas przejażdżki buggy po wydmach.

Jason Momoa dostaje bez koszuli węża na Instagramie po błotnistej przejażdżce buggy po wydmach

Jason Momoa wchodzi pod wąż po tym, jak kompletnie ubrudził się podczas przejażdżki buggy po wydmach.

Jason Momoa idzie pod wąż po tym, jak kompletnie ubrudził się podczas przejażdżki buggy po wydmach.

Jason Momoa nie jest obcy wodzie, ponieważ grał Króla Atlantydy w Waszyngtonie Ogromny przebój komiksów Aquaman, a fani wydają się uwielbiać patrzeć, jak mężczyzna zmoknie. Potężny superbohater przyniósł trochę ciepła do tego wyciszonego lata, udostępniając nowe zdjęcia na Instagramie, które natychmiast stały się wirusowe. Mężczyzna był na długiej, gorącej przejażdżce buggy po pustyni. A kiedy to wszystko zostało powiedziane i zrobione? Cóż, możesz sam zobaczyć zdjęcia.

Pokryty błotem Jason Momoa poszedł pod wąż, by wziąć dobry, staromodny prysznic na podwórku. Obrazy stały się dość popularne wśród fanów. Od Aquamana, przez Mud Mana, po Clean Mana, fani po prostu nie mają dość tego, co sprzedaje ten gigantyczny talent.

Jason Momoa wkrótce zamieni ocean na pustynię na dużym ekranie. Hollywoodzki przystojniak gra główną rolę w grudniowym remake’u Dune. Chociaż należy zauważyć, że Aquaman spędził również dużo czasu na pustyni podczas swojego pierwszego dużego ekranu. Jest to więc środowisko, w którym jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania Jasona Momoa. Dzieląc się najnowszymi zdjęciami z kipiącego krajobrazu, Jason Momoa opisał swój post na Instagramie tymi słowami.

Uważa się, że Jason Momoa używa Dune Buggy wyprawa promująca jego nadchodzący epicki film science-fiction Dune, jak zauważysz sztukę słowną. Aktor wystąpi w adaptacji Franka Herberta wraz z Rebeccą Ferguson, Zendayą, Timothee Chalametem, Dave’em Bautistą, Joshem Brolinem, Oscarem Isaakiem i Javierem Bardem. Większość Hollywood nadal praktykuje bezpieczny dystans społeczny, więc jest mało prawdopodobne, aby ta grupa spotkała się w najbliższym czasie na promocyjnej trasie koncertowej lub panelu prasowym. Ale Jason znajduje nowe i ekscytujące sposoby promowania swoich nadchodzących projektów w wyjątkowy i bezpieczny sposób.

Jason Momoa gra postać o imieniu Duncan Idaho w remake’u Dune. Porównał tę rolę do Hana Solo w filmach Gwiezdnych wojen. Wyjaśniając dalej swoją rolę w akcji, Momoa miał to do powiedzenia konkretnie o Idaho.

Dune wciąż jest na dobrej drodze do wydania w grudniu tego roku jako jedno z jedynych wielkich hitów 2020 roku. Oczekuje się, że pierwszy materiał filmowy pojawi się w sierpniu wraz z ponownym wydaniem Incepcji. Do tego czasu mamy te wspaniałe fotki Jason Momoa do przestudiowania i obserwacji.

Tytuł oryginalny: Jason Momoa Gets a Shirtless Hose Down on Instagram After Muddy Dune Buggy Ride
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: