Wpis powstał dzięki współpracy z:

Rozpal ogień w swoim sercu, Spartanie, ponieważ już niedługo będziesz mógł za darmo wskoczyć do trybu wieloosobowego Halo Infinites. Po serii przecieków na początku tego tygodnia, Xbox potwierdził na Twitterze, że składnik gier dla wielu graczy będzie dostępny bezpłatnie dla wszystkich i będzie obsługiwał 120 fps na Xbox Series X. To

Tryb wieloosobowy Halo Infinite będzie darmowy i będzie obsługiwał 120 FPS na Xbox Series X

Rozpal ogień w swoim sercu, Spartanie, ponieważ już niedługo będziesz mógł za darmo wskoczyć do trybu wieloosobowego Halo Infinites. Po serii przecieków na początku tego tygodnia, Xbox potwierdził na Twitterze, że składnik gier dla wielu graczy będzie dostępny bezpłatnie dla wszystkich i będzie obsługiwał 120 fps na Xbox Series X. To

Rozpal ogień w swoim sercu, Spartanie, ponieważ już niedługo będziesz mógł za darmo wskoczyć do trybu wieloosobowego Halo Infinite. Po serii przecieków na początku tego tygodnia, Xbox potwierdził na Twitterze, że składnik gry dla wielu graczy będzie dostępny dla wszystkich za darmo i będzie obsługiwał 120 klatek na sekundę na Xbox Series X.

Ten ostatni fragment jest szczególnie interesujący, ponieważ oznacza, że ​​gry wieloosobowe i elementy kampanii w Halo Infinite będą prezentować różne liczby klatek na sekundę. 343 ostatnio potwierdziło, że kampania będzie działać w 4K 60 fps.

To duża zmiana w status quo w serii Halo, która nigdy nie udostępniła nowej oferty dla wielu graczy za darmo i może być właściwym posunięciem w 2020 roku, kiedy inne strzelanki dla wielu graczy przyjęły już darmową grę. Model. Nawet bezpośredni konkurent Halo, Call of Duty, ma darmową ofertę Battle Royale o nazwie Warzone. Inne strzelanki free-to-play to Apex Legends, Destiny 2 i Fortnite.

Czy to oznacza, że ​​Halo Infinite otrzyma także jakiś tryb Battle Royale oraz przepustkę bojową? 343 nic nie powiedział w tej sprawie. Studio wcześniej twierdziło, że gra się nie uruchomi, chociaż prawdopodobnie będzie można ją stworzyć w nadchodzącym trybie kuźni w Halo Infinite.

W rzeczywistości nie widzieliśmy jeszcze rozgrywki wieloosobowej z Halo Infinite, ale materiał filmowy pokazany z kampanii do tej pory dzielił społeczność fanów. W mediach społecznościowych, na forach, a nawet w niezliczonych filmach w YouTube, znajdziesz wielu fanów, którzy nie są pod wrażeniem stylu graficznego gry ani wierności graficznej pokazanej w tej pierwszej wersji demonstracyjnej.

343 powiedział, że bardziej jaskrawe kolory, styl graficzny przypominający Halo: Combat Evolved był zamiarem studia i sposobem, aby Halo Infinite powróciło do klasycznego Halo.

W poście na blogu w Halo Waypoint, menedżer społeczności 343, John Junyszek, poruszył temat stylu graficznego gry Halo Infinite oraz tego, co studio robi, aby poprawić wierność graficzną i prezentację gry.

„Opierając się na naszych doświadczeniach z Halo 4, Halo 5 i Halo Wars 2 – wraz z silnymi opiniami społeczności – zdecydowaliśmy się powrócić do tradycyjnej estetyki, która zdefiniowała oryginalną trylogię” – wyjaśnił Junyszek. „Dzięki Halo Infinite wracamy do bardziej„ klasycznego ”stylu graficznego, co było kluczowym przesłaniem, wracając do pierwszego ujawnienia, które spotkało się z entuzjastycznymi i pozytywnymi reakcjami. Przekłada się to na bardziej żywą paletę, „czystsze” modele i obiekty z mniejszym „szumem”, choć nie oznacza to mniejszej liczby szczegółów. Chociaż doceniamy, że może to nie być osobiste preferencje wszystkich, podtrzymujemy tę decyzję i cieszymy się, że trafia ona do tak wielu fanów na całym świecie ”,

Ciekawie będzie zobaczyć, jak tryb wieloosobowy w Halo Infinite wygląda przy 120 fps zamiast 60 fps pokazanych w wersji demo, chociaż fani nie powinni czekać na żadne większe zmiany w dziale graficznym.

Halo Infinite ukaże się na Święta 2020 i pojawi się na Xbox Series X, Xbox One i PC.

Tytuł oryginalny: Halo Infinite Multiplayer Will Be Free-to-Play and Support 120 FPS on Xbox Series X
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: