Wpis powstał dzięki współpracy z:

Batman: The Adventures Continue był jak ciepły koc pośród zimnego horroru :: fale we wszystkim ::, dając Paulowi Dini, Alanowi Burnettowi i Ty Templetonowi szansę powrotu do domu, do wszechświata, którym zajmowali się przez lata i rozwijania pomysłów i relacje ze starego programu. A teraz wielkie imię z

Czerwony Kapturek pojawia się w Batman: The Animated Series

Batman: The Adventures Continue był jak ciepły koc pośród zimnego horroru :: fale we wszystkim ::, dając Paulowi Dini, Alanowi Burnettowi i Ty Templetonowi szansę powrotu do domu, do wszechświata, którym zajmowali się przez lata i rozwijania pomysłów i relacje ze starego programu. A teraz wielkie imię z

Batman: Kontynuacja przygód był jak ciepły koc pośród zimnego horroru :: fale we wszystkim ::, dając Paulowi Dini, Alanowi Burnettowi i Ty Templetonowi szansę powrotu do domu, do wszechświata, którym opiekowali się latami i budować na pomysłach i relacjach ze starego programu. A teraz wielkie nazwisko z komiksów po raz pierwszy wkracza w animowaną ciągłość.

Dziewiąty rozdział Batman: Kontynuacja przygód nosi tytuł „Red Son Rising, Part 1, ”I wprowadza Red Hood do świata kreskówek. To początek tego, co DC nazywa „odcinkiem domowym” Dini, Burnetta, Templetona, kolorysty Moniki Kubiny i letterera Josha Reeda i wygląda na to, że na przedpremierowej grafice Joker wymusi problem z czerwoną Hood, który polował na niego od jakiegoś czasu.

Oczywiście Jason Todd (Czerwony Kaptur) i Joker mają długą historię w głównym nurcie DCU. Jason, drugi Robin, został prawie pobity na śmierć przez Jokera, który następnie wysadził magazyn, w którym się znajdował, zabijając Jasona i jego biologiczną matkę. Następnie został wskrzeszony i ponownie wprowadzony przez Judda Winicka w klasycznej fabule „Under the Red Hood”. Jego rzeczywiste zmartwychwstanie odbyło się naprawdę śmieszną metodą (nawet w przypadku komiksów), więc zgódźmy się, że… uh… został wrzucony do łazarza i tam go zostawił.

Ok, więc w Infinite Crisis, Superboy Prime uderzył w ściany rzeczywistości tak mocno, że Jason wrócił do życia. Spędził trochę czasu wędrując z amnezją, a także w śpiączce przez minutę, zanim został znaleziony przez Talię al-Ghul, potwierdzony jako zmarły Robin i wrzucił do jamy Łazarza, aby przywrócić mu umysł, i powiedziałem ci, że to głupie. Lazarus Pit. Zostaw to tam.

W każdym razie, po powrocie do Gotham, Jason zamienił się w brutalnego strażnika, bliższego Punishera niż Batmanowi i rozpoczął listę zemsty na ludziach, którzy skrzywdzili go przed śmiercią . Na tej liście był oczywiście Joker, ale także sam Batman.

Ta historia została z grubsza zaadaptowana do zaskakująco dobrego filmu animowanego Batman: Under the Red Hood i stała się ogólnie przyjętym kanonem w wielu różnych alternatywne rzeczywistości – zwłaszcza w bijatykach Injustice, w których Czerwony Kapturek był szokująco zabawną postacią do zabawy. A teraz zbliża się do animowanej ciągłości.

Aby zobaczyć więcej grafik poglądowych z tego rozdziału, w tym kolejną notatkę, idealną kartę tytułową, przewijaj dalej. Aby uzyskać więcej informacji na temat Batman: The Animated Series lub Injustice, animowanych funkcji lub czegokolwiek innego związanego z Batmanem, trzymaj się Den of Geek!

Tytuł oryginalny: Red Hood Comes to Batman: The Animated Series
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: