Wpis powstał dzięki współpracy z:

Ten artykuł jest sponsorowany przez LEGO®. Współpraca LEGO® i Nintendo jest kontynuowana dzięki wydaniu zestawu LEGO® NES ™, 2646-elementowego zestawu do budowania, który pozwala fanom zbudować własną konsolę NES z klocków. Dzięki LEGO® możesz teraz przeżyć jedną z najwspanialszych epok w historii gier w nowy sposób! Kontynuacja działań LEGO®

Zestaw LEGO® NES ™ to idealny sposób na ponowne odwiedzenie pierwszej konsoli Nintendo

Ten artykuł jest sponsorowany przez LEGO®. Współpraca LEGO® i Nintendo jest kontynuowana dzięki wydaniu zestawu LEGO® NES ™, 2646-elementowego zestawu do budowania, który pozwala fanom zbudować własną konsolę NES z klocków. Dzięki LEGO® możesz teraz przeżyć jedną z najwspanialszych epok w historii gier w nowy sposób! Kontynuacja działań LEGO®

Ten artykuł jest sponsorowany przez LEGO ®.

Współpraca między LEGO® i Nintendo jest kontynuowana dzięki wydaniu zestawu LEGO ® NES ™, 2646-elementowego zestawu konstrukcyjnego, który pozwala fani konstruują własną konsolę NES opartą na klockach. Dzięki LEGO® możesz teraz ponownie przeżyć jedną z najwspanialszych epok w historii gier w nowy sposób!

Kontynuując doskonały zestaw LEGO® Super Mario ™, zestaw NES ™ zawiera wszystko potrzebujesz autentycznego 8-bitowego doświadczenia. Realistyczny model zawiera gniazdo na NES ™ Game Pak, a także konsolę kontrolera, do której można podłączyć przewodowy kontroler dołączony do zestawu.

zestaw tak naprawdę nie gra w gry NES ™, LEGO® zawiera także telewizor retro do zbudowania, z płaską 8-bitową figurką Mario ™ na przewijanym ekranie jako miłym dodatkiem. Po prostu przekręć korbę z boku uroczego telewizora i patrz, jak Twój ulubiony hydraulik z gier wideo pokonuje poziom inspirowany oryginalnym Super Mario Bros. ™,

Ten zestaw działa również z LEGO® ” Figurka Super Mario ™. Jeśli umieścisz figurkę na klocku akcji na telewizorze, Mario ™ zareaguje na to, co dzieje się na ekranie, przedstawiając efekty dźwiękowe, linie głosowe i muzykę z serialu. Figurka Super Mario ™ jest jednak sprzedawana osobno.

Jak to wszystko działa, możesz zobaczyć na poniższym filmie :,

Chociaż LEGO® NES ™ jest skierowany do dorosłych, to może być również świetnym modelem do zbudowania z dziećmi, aby również mogły cieszyć się grą Super Mario ™. Zestaw zawiera nie tylko łatwe do wykonania instrukcje dla nowicjuszy, ale także ilustrowaną książeczkę, która śledzi tworzenie NES ™ i wielu klasycznych gier NES ™. Nie możemy wymyślić lepszego sposobu na zakończenie doskonałej sesji budowania LEGO® niż zanurzenie się w historii gier. Ogólnie rzecz biorąc, ten przedmiot kolekcjonerski brzmi jak doskonały sposób na uczczenie 35. rocznicy najsłynniejszej postaci Nintendo.

Zestaw LEGO® NES ™ będzie dostępny w cenie 199,99 USD lub 209,99 GBP. Sądząc po szumie, który już otrzymał ten zestaw, sugerujemy, abyś kupił LEGO® NES ™ raczej wcześniej niż później. Możesz kupić zestaw NES ™ tutaj.

Jeśli chcesz sprawdzić, nad innymi gadżetami Nintendo, nad którymi pracuje LEGO®, firma zorganizuje dwa wydarzenia na żywo na LEGO.com z okazji premiery zestawu NES ™, a także opisać nowe zestawy rozszerzeń, które pojawią się w figurce LEGO® Super Mario ™. Wydarzenia odbędą się 7 sierpnia o 5:00 ET / 11:00 CEST i 13:00 ET / 19:00 CEST. Podczas obu półgodzinnych sesji będzie można obserwować, jak dwóch projektantów LEGO® bawi się różnymi zestawami Super Mario ™. Rzeczy MOGĄ nawet stać się konkurencyjne!

W chwili pisania tego tekstu są to prawidłowe czasy transmisji na żywo, ale mogą one ulec zmianie, więc sprawdzaj aktualizacje witryny LEGO.com.

Figurka LEGO® Super Mario ™ i kurs wprowadzający, a także zestaw LEGO® NES ™ są już dostępne. Zestawy rozszerzeń Super Mario ™ już wkrótce.

Będziemy Cię na bieżąco informować, gdy będziemy wiedzieć więcej!

Tytuł oryginalny: LEGO® NES™ Set Is the Perfect Way to Revisit Nintendo’s First Console
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: