Wpis powstał dzięki współpracy z:

Chociaż nie jest to absolutna bonanza w postaci filmów akcji na żywo i animowanych filmów o superbohaterach DC, które trafiły na HBO Max w lipcu, w sierpniu wciąż pojawiają się klejnoty. Tym razem prawie wszyscy z nich mają siedzibę w Gotham City. Pewna liczba ciężkich uderzeń przybywa 1 sierpnia, w tym cały Tim

Nowe filmy DC w HBO Max w sierpniu obejmują Batman Classics i Birds of Prey

Chociaż nie jest to absolutna bonanza w postaci filmów akcji na żywo i animowanych filmów o superbohaterach DC, które trafiły na HBO Max w lipcu, w sierpniu wciąż pojawiają się klejnoty. Tym razem prawie wszyscy z nich mają siedzibę w Gotham City. Pewna liczba ciężkich uderzeń przybywa 1 sierpnia, w tym cały Tim

Wszystkie nowe filmy i programy telewizyjne DC, które pojawią się w HBO Max w sierpniu, pochodzą z Batmana, Harley Quinn i Gotham City!

Chociaż nie jest to absolutna bonanza w postaci filmów akcji na żywo i animowanych filmów o superbohaterach DC, które trafiły na HBO Max w lipcu, w sierpniu wciąż pojawiają się perełki. Tym razem prawie wszyscy mają siedzibę w Gotham City.

Pewna liczba wielkich hitów przybywa 1 sierpnia, w tym cała quadrilogy Tima Burtona / Joela Schumachera Batmana i dwie trzecie klasycznej trylogii Christophera Nolana Mroczny Rycerz.

Na początek klasyk Tima Burtona z 1989 roku, Batman. Oczywiście wszyscy to widzieliście, ale pisaliśmy o długiej podróży tego filmu na ekran właśnie tutaj, jeśli chcesz uzyskać dodatkowy kontekst, zanim nadasz mu inny wygląd.

Jego bezpośrednia kontynuacja Batman Returns również pojawia się dzisiaj. Zachowaj to na sezon świąteczny jako odrobinę nietradycyjnej świątecznej potrawy. To jest… świąteczne. Na swój sposób.

Batman Forever i Batman & Robin zmarłego Joela Schumachera są technicznymi kontynuacjami filmów Burtona, ale pod względem tonalnym i stylistycznym wydają się być od nich dość oddalone. Krążą pogłoski, że pewnego dnia może pojawić się dłuższa, ciemniejsza wersja Batman Forever. Batman & Robin to kolejny notoryczny bałagan, ale można argumentować, że bez niego nie widzielibyśmy renesansu filmu o superbohaterach, który nastąpił po nim.

Pojawiają się również pierwsze dwie części trylogii Nolana Dark Knight. Bez Batmana i Robina Batman Begins nie byłby konieczny. I czy nie byłoby to wstydem? Jego kontynuacja, Mroczny rycerz, jest prawdopodobnie największym filmem o superbohaterach, jaki kiedykolwiek powstał, więc każda wymówka, aby go sprawdzić, jest prawdopodobnie dobra.

Na froncie niezwiązanym z filmem 1 sierpnia widzimy także nadejście HBO Max serialu animowanego Harley Quinn. Oryginalnie wyprodukowany dla DC Universe, Harley Quinn działał przez dwa sezony (.) Miejmy nadzieję, że będzie trzeci) i jest oszałamiająco, niemożliwie zabawny, sprytny, z zaskakującym sercem pod tym wszystkim. Najwyższa możliwa rekomendacja.

15 sierpnia pojawia się Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn), przygoda DCEU, która odkrywa bardziej obskurną stronę Gotham City. Przygoda z oceną R nie wypadła dobrze w kasie, ale jest to stylowa i oryginalna przygoda, zakotwiczona w kolejnym niesamowitym występie Margot Robbie jako Harley Quinn (wcielająca się w rolę z oczernianego Suicide Squad) i wprowadzaniu ważnych nowych postaci do DCEU, takich jak Łowczyni. i Black Canary. Daj temu szansę, jeśli nie miałeś okazji.

Dobrą wiadomością jest to, że wydaje się, że w tym miesiącu nie opuszczają HBO Max żadne treści DC, co oznacza, że ​​grono dobroci, które pojawiło się w lipcu, wciąż istnieje. Możesz to wszystko sprawdzić tutaj.

Tytuł oryginalny: New DC Movies on HBO Max for August Include Batman Classics and Birds of Prey
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: