Wpis powstał dzięki współpracy z:

Vincent D'Onofrio uważa, że ​​z Wilsonem Fisk'em jest „więcej do zrobienia”, zauważając, że „niesamowite” byłoby zobaczyć, jak Kingpin ma swój własny film.

Aktor Kingpin Vincent D’Onofrio uważa, że ​​solowy film w stylu Jokera byłby niesamowity

Vincent D'Onofrio uważa, że ​​z Wilsonem Fisk'em jest „więcej do zrobienia”, zauważając, że „niesamowite” byłoby zobaczyć, jak Kingpin ma swój własny film.

Vincent D’Onofrio uważa, że ​​z Wilsonem Fiskiem jest „więcej do zrobienia”, zauważając, że „wspaniale” byłoby zobaczyć, jak Kingpin dostaje swój własny film.

Kto wie jeśli kiedykolwiek zobaczymy więcej Daredevila i jego postaci w innych miejscach Marvel Cinematic Universe, ale Vincent D’Onofrio byłby całkowicie na pokładzie w solowym filmie w stylu Jokera o jego kultowej postaci. W latach 2015-2018 D’Onofrio zabłysnął w przebojowej serii Netflix jako Wilson Fisk, przestępca znany również jako Kingpin. Spektakl przyniósł mu nominację do nagrody Saturn dla najlepszego aktora drugoplanowego i spotkał się z szerokim uznaniem krytyków i fanów.

Po tym, jak Daredevil wyciągnął spod niego dywanik po trzech sezonach, fani mieli nadzieję, że program pewnego dnia będzie kontynuowany nowymi odcinkami. Ponieważ seria jest podłączona do MCU, drzwi są również szeroko otwarte, aby postacie pojawiły się w innych projektach MCU, a teoretycznie mogą obejmować dowolny z nadchodzących filmów Marvela. Ponieważ Kingpin D’Onofrio jest tak popularny, jest wielu fanów, którzy chcieliby zobaczyć superzłoczyńcę w jego własnym solowym filmie, a D’Onofrio najwyraźniej byłby za to.

Tak, To znaczy, myślę, że to byłoby niesamowite, powiedział Vincent D’Onofrio ComicBook.com w niedawnym wywiadzie. Myślę, że jest z nim więcej do zrobienia, ale nigdy nie wiadomo … Ponieważ kiedy myślę o Marvelu, myślę o tylu historiach, to tak, jakbyś myślał o DC, to to samo. Jest tak wiele historii. Nie mogę sobie wyobrazić, jak siedzę na tym krześle i próbuję dowiedzieć się, które z nich mają być następne. I tak na to patrzę, jako osoba kreatywna. Widzę, że to dużo większe niż tylko moja część. Po prostu postrzegam to jako te ogromne możliwości.

To jest następstwem poprzednich komentarzy z tego miesiąca na Twitterze, gdzie D’Onofrio odniósł się do wciąż niepewnej potencjalnej przyszłości postaci Kingpina. Kto wie, czy Fisk wróci? Zdecydowanie nic nie wiem, powiedział aktor w jednym tweecie, odpowiadając na fana błagającego Kingpina o powrót do MCU. Podobne tweety napływały od fanów proszących o to samo od czasu anulowania Daredevila.

Kolejny tweet od D’Onofrio jest odpowiedzią na artykuł ScreenRant krytykujący potencjalny powrót Wilsona Fiska, który sugeruje, że przywrócenie Kingpina zrujnowałoby fabułę postaci. Nie doceniasz Fiska Marvela, powiedział D’Onofrio w tweecie. Nigdy nie lekceważ żadnego złoczyńcy kierującego się życiem wewnętrznym. Rant na ekranie, wiesz, że w głębi serca wszystko może się zdarzyć.

Oczywiście przywrócenie Kingpina jest poza zasięgiem rąk D’Onofrio, ale nie ma wątpliwości, że wielu fanów Marvela byłoby niesamowicie szczęśliwych, gdyby w jakiś sposób mogli zobaczyć Daredevil postaci z powrotem w MCU. Podczas gdy ciągła seria byłaby idealna, zobaczenie Fiska i innych w jakikolwiek sposób byłoby niesamowite, nawet podczas krótkich występów w filmach MCU. Nie ma wątpliwości, że obejrzenie nowego filmu Daredevil, a nawet Kingpin byłoby niesamowite, ale z pewnością musieliby mieć ocenę R, aby zachować ducha serialu Netflix.

Ta wiadomość pochodzi z komiksu. com.

Tytuł oryginalny: Kingpin Actor Vincent D’Onofrio Thinks a Joker-Style Solo Movie Would Be Awesome
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: