Wpis powstał dzięki współpracy z:

W szóstą rocznicę premiery Guardians of the Galaxy James Gunn udał się na Twittera, aby uczcić tę okazję.

James Gunn świętuje 6. rocznicę Strażników Galaktyki zdjęciami z zestawu wstecznego

W szóstą rocznicę premiery Guardians of the Galaxy James Gunn udał się na Twittera, aby uczcić tę okazję.

Sześć lat po premierze filmu w kinach reżyser James Gunn obchodzi rocznicę powstania oryginalnych Strażników Galaktyki. Po raz pierwszy ukazał się na dużym ekranie w Stanach Zjednoczonych 1 sierpnia 2014 roku, przebojowy film o superbohaterach był ogromnym hitem kasowym, przynosząc setki milionów dolarów zysków ze sprzedaży biletów na całym świecie. Film był wielkim hitem zarówno wśród widzów, jak i krytyków, zdobywając 91% świeżej oceny w serwisie Rotten Tomatoes przy 92% wynikach widowni.

Guardians of the Galaxy Vol 1 otworzył 6 lat temu dzisiaj. Wow, powiedział James Gunn w poście na Twitterze, uznając rocznicę jednego z jego najbardziej znanych filmów. Twórca filmu zawiera również cztery zdjęcia zza kulis filmu Marvela, pokazujące, jak twórca filmuje go na planie z niektórymi gwiazdami filmu, takimi jak Zoe Saldana, Michael Rooker, Chris Pratt, Dave Bautista, Lee Pace, Karen Gillan i Djimon Hounsou. Wydaje się całkiem jasne, że byłby to jeden ze szczególnie zabawnych projektów, w którym Gunn i jego Strażnicy byliby częścią obsady, gdyby jasne uśmiechy na wszystkich ich twarzach wydawały się jakąkolwiek wskazówką.

Na podstawie Zespół superbohaterów komiksów o tej samej nazwie stworzony przez Marvel Comics, Guardians of the Galaxy został wyreżyserowany przez Gunna, a scenariusz napisali wspólnie Gunn i Nicole Perlman. W obsadzie znaleźli się Chris Pratt jako Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Dave Bautista jako Drax the Destroyer, Vin Diesel jako Groot, Bradley Cooper jako Rocket, Lee Pace jako Ronan the Accuser, Michael Rooker jako Yondu, Karen Gillan jako Nebula, i Djimon Hounsou jako Korath. Opierając się na niesamowitym sukcesie filmu, Gunn podążył za kolejnym filmem Guardians of the Galaxy Vol. 2, który ukazał się w kinach w 2017 roku z jeszcze lepszymi wynikami w kasie. Oczywiście dostalibyśmy już trzy filmy Guardians of the Galaxy, gdyby nie niesławne kontrowersje, które sprawiły, że Gunn został usunięty z Disneya w 2018 roku na podstawie pozbawionych smaku tweetów opublikowanych na Twitterze wiele lat wcześniej. W tym czasie obsada Strażników zjednoczyła się za Gunnem, błagając Disneya o sprowadzenie twórcy z powrotem do pracy nad Vol. 3. Chociaż od tego czasu Disney ustąpił i sprowadził Gunna z powrotem do gry, aby rozwinąć swój trzeci film Guardians, projekt nie będzie musiał czekać, aż twórca filmu zostanie całkowicie ukończony z ponownym uruchomieniem The Suicide Squad, który opracował dla DC i Warner Bros.

Gunn wierzy, że The Suicide Squad na razie zadowoli jego fanów, którzy czekają na Guardians of the Galaxy Vol. 3. Jestem niezmiernie podekscytowany i mamy DUŻE NIESPODZIANKI w sklepie dla fanów, powiedział Gunn na Twitterze również o restarcie Suicide Squad. Twórca filmu podał również więcej informacji, które pojawią się w panelu The Suicide Squad, aby zapoznać się z wirtualnym doświadczeniem DC FanDome w sobotę 22 sierpnia. Więcej informacji na temat darmowego wydarzenia online można znaleźć na stronie DCFanDome.com. Ta historia pochodzi od Jamesa Gunna na Twitterze.

Tytuł oryginalny: James Gunn Celebrates Guardians of the Galaxy 6th Anniversary with Throwback Set Photos
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: