Wpis powstał dzięki współpracy z:

Netflix daje widzom możliwość oglądania filmów i programów telewizyjnych z dowolną szybkością.

Oglądaj Netflix z dużą lub małą szybkością dzięki nowym elementom sterowania odtwarzaniem

Netflix daje widzom możliwość oglądania filmów i programów telewizyjnych z dowolną szybkością.

Netflix daje widzom możliwość oglądania filmów i programów telewizyjnych bez względu na wybraną przez nich szybkość.

W czasie kryzysu i chcesz szybko przejść przez Ozark? A może po prostu pochłonąłeś trochę premium kush i chciałeś spowolnić te stare odcinki Still Game do pełzania? Cóż, masz szczęście. Ponieważ Netflix pozwala teraz widzom wybrać prędkość, z jaką oglądają ulubione filmy i programy telewizyjne.

Teraz możesz dostać się do dobrych części Starej Gwardii i Wydobycia bez marnowania czasu na całą tę ekspozycję. Netflix wprowadził te zmienne prędkości odtwarzania na telefonach i tabletach z nowymi kontrolkami użytkownika. Teraz każdy, kto korzysta z urządzenia mobilnego z Androidem, będzie mógł przesyłać strumieniowo swoje ulubione seriale z prędkością 0,5x lub 0,75x, aby oglądać w zwolnionym tempie, lub przejść szybką trasę z prędkością 1,25x lub 1,5x, aby szybciej przejść przez wszystkie nudne rzeczy.

Netflix nie do końca dogonił YouTube, jeśli chodzi o bingowanie ze zmienną prędkością. YouTube umożliwia widzom spowolnienie odtwarzania do 0,25x, a jednocześnie daje im możliwość oglądania ulubionego elementu wpływającego z dwukrotnie większą szybkością odtwarzania. Te szybkości odtwarzania są również dostępne w przypadku pobranych treści, które ludzie zapisują do późniejszego przeglądania w trybie offline.

Podczas oglądania dowolnego programu lub filmu ze zmienną prędkością każdy nowy tytuł musi być aktywny z żądaną prędkością. Zmienne nie pozostają aktywne od tytułu do tytułu. Netflix stosuje ten ruch, aby uniemożliwić ludziom przypadkowe oglądanie Spencer Confidential z mniejszą prędkością niż zamierzano. Netflix wprowadza te elementy sterujące odtwarzaniem o zmiennej prędkości w ten weekend na różnych rynkach, ponieważ funkcja ta stanie się globalna w nadchodzących tygodniach.

Netflix ogłosił zmienne prędkości odtwarzania aż w 2019 roku, co wydaje się być całe życie temu. Niektórzy filmowcy i inni twórcy w Hollywood sprzeciwili się możliwości kontrolowania szybkości wyświetlania treści. Wielu wypowiadało się przeciwko tej zabawnej fabule, w tym gwiazdor El Camino: A Breaking Bad Movie Aaron Paul i uznany reżyser Brad Bird. Dyrektor Judd Apatow oświadczył w październiku, że dystrybutorzy nie zmieniają sposobu prezentacji treści.

Zgadnij co, Judd? Absolutnie tak. Ponieważ nie jest to niezgodne z prawem. Jednak Netflix stara się współpracować ze społecznością twórców, aby zapewnić jakość treści. Wdrożenie będzie zawierało wiele funkcji, które pomogą stłumić oburzenie. Obejmuje to automatyczną korektę wysokości dźwięku przy szybszych i wolniejszych prędkościach. Rzecznik Netflix powiedział o tej funkcji.

Filmowcy i twórcy telewizyjni chcą, aby ich prace były oglądane zgodnie z zamierzeniami. Ale jest kilka opcji, które dają widzom własną kontrolę nad sposobem, w jaki konsumują określone treści. Wiceprezes Netflix ds. Innowacji produktowych, Keela Robison, powiedziała o posunięciu naprzód ze zmiennymi odtwarzania po tak krótkiej fazie testów.

Zarówno National Association of the Deaf, jak i National Federation of the Blind uważają, że Netflix robi wszystko dobrze z tym ruchem. Napisy są spowalniane i przyspieszane, aby nadążyć za wysiewanymi obrazami. Dzięki temu osoby niesłyszące mogą wybrać prędkość czytania napisów.

Netflix będzie stale monitorować, w jaki sposób subskrybenci osiągają zmienną prędkość, i będzie postępować zgodnie z ich odpowiedziami, dobrymi lub złymi. Netflix planuje wkrótce rozpocząć testowanie zmiennych prędkości odtwarzania dla urządzeń z systemem iOS, a ich wersja internetowa aplikacji jest również na etapie planowania. Niestety, ci starzy, którzy lubią oglądać Netflix na swoim telewizorze, nie będą mieli zmiennej prędkości odtwarzania i nie planują testować aplikacji telewizyjnej Netflix. Ta historia powstała w The Verge.

Tytuł oryginalny: Watch Netflix at Fast or Slow Speeds with New Playback Controls
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: