Wpis powstał dzięki współpracy z:

Charlize Theron udostępnia film przedstawiający golenie głowy dla roli Mad Max Furiosa.

Becoming Furiosa: Charlize Theron goli głowę w filmie Mad Max: Fury Road Throwback

Charlize Theron udostępnia film przedstawiający golenie głowy dla roli Mad Max Furiosa.

Jako Imperator Furiosa w Mad Max: Fury Road, Charlize Theron zagrała najbardziej przebojową bohaterkę hollywoodzkiego filmu od czasu Ellen Ripley w Obcym. Theron niedawno udała się w podróż po ścieżce pamięci i udostępniła film na Instagramie, na którym ogolono jej długie loki w ramach przygotowań do roli, z następującym przesłaniem.

Aktorka udostępniła film część promocji jej celebryckiej imprezy charytatywnej pokazu Mad Max: Fury Road w piątek wieczorem na dachu parkingu The Grove. Wydarzenie, które było wspólnym wysiłkiem organizacji non-profit Theron CTAOP (Charlize Theron Africa Outreach Project), agencji nieruchomości i wydarzeń Caruso CH Cre8tive, miało na celu zaoferowanie nowego sposobu pełnienia funkcji charytatywnych w dobie dystansu społecznego.

Aisha Tyler była również obecna w roli emcee, wraz z Nicholasem Houltem, współpracownikiem Therona z Fury Road. Obaj wzięli również udział w przedpremierowym zadaniu pytań i odpowiedzi moderowanym przez Kyle’a Buchanana z New York Times, podczas którego Theron zauważył podobieństwo między stylem mody ich postapokaliptycznego filmu a światem, jaki jest obecnie.

Zaczynając jako aktorka dramatyczna, która otrzymała Oscara za rolę w filmie Monster, Charlize Theron jest dziś znana jako ikona filmu akcji, z rolami gwiazdowymi w Fury Road, Atomic Blonde i najnowszym The Old Guard. Gwiazda aktorki nigdy nie była wyższa, a ona dobrze wykorzystała swoją celebrytę podczas imprezy charytatywnej drive-in, z dochodów przeznaczonych na pomoc CTAOP w walce z HIV w Afryce oraz w ramach kampanii „ Razem dla niej ”, której celem było zaprzestanie przemoc uwarunkowana płcią podczas zamknięcia.

Chociaż Furiosa przetrwała próbę czasu jako osobna postać, zostanie przedstawiona w swoim nadchodzącym solowym filmie przez inną, młodszą aktorkę. W przeszłości Theron wyrażał smutek z powodu faktu, że jej czas jako Furiosa dobiegł końca, ale jest wdzięczna za to, że udało jej się ją przedstawić.

Tytuł oryginalny: Becoming Furiosa: Charlize Theron Shaves Her Head in Mad Max: Fury Road Throwback Video
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: