Wpis powstał dzięki współpracy z:

Pierwsze zdjęcia z filmu The Devil All the Time reżysera Antonii Campos zostały ujawnione przed premierą filmu w przyszłym miesiącu.

The Devil All the Time First Look jednoczy Toma Hollanda i Roberta Pattinsona w serwisie Netflix

Pierwsze zdjęcia z filmu The Devil All the Time reżysera Antonii Campos zostały ujawnione przed premierą filmu w przyszłym miesiącu.

Pierwsze zdjęcia z filmu The Devil All the Time reżyserki Antonii Campos zostały ujawnione przed premierą filmu w przyszłym miesiącu.

Netflix ujawnił nasze pierwsze spojrzenie na The Devil Cały czas. To najnowszy duży film, który pojawi się w potoku dla usługi przesyłania strumieniowego w roku, który był pełen dużych filmów. Rok 2020 był ogólnie trudny dla kina, ale Netflix podszedł do talerza, aby zaoferować pocieszenie w tych tragicznych czasach. W tym przypadku mamy dramat reżysera Antonii Campos z obsadą z listy A na czele z Tomem Hollandem (Spider-Man: Far From Home, Uncharted) i Robertem Pattinsonem (The Lighthouse, The Batman).

Zdjęcia pojawiają się przed premierą filmu w przyszłym miesiącu. Same w sobie nie mówią zbyt wiele, ale przyglądamy się Tomowi Hollandowi jako Arvinowi Russellowi, głównemu bohaterowi. Widzimy także Roberta Pattinsona jako kaznodzieję imieniem Preston Teagardin. Inne zdjęcie przedstawia Riley Keough, Jason Clarke, podczas gdy inne przedstawia gwiazdę IT, Billa Skarsgarda, nie ubranego w zabójczy makijaż klauna. Antonio Campos miał do zaoferowania tę fabułę.

Diabeł cały czas jest oparty na powieści Donalda Raya Pollocka z 2011 roku pod tym samym tytułem. W zeszłym roku Netflix przedstawił krótki dziennik przed rozpoczęciem produkcji. Akcja filmu rozgrywa się w Knockemstiff w Ohio, zapomnianym ostępie tego kraju. Nadciąga burza wiary, przemocy i odkupienia. W desperacji, by ocalić swoją umierającą żonę, Willard Russell zwraca się do modlitwy, która poddaje się ofierze. Arvin, syn Willarda, wyrusza na swoją drogę od prześladowanego dzieciaka do człowieka, który wie, kiedy podjąć działania. Tom Holland miał to do powiedzenia.

Antonia Campos wcześniej wyreżyserowała The Sinner and Christine. Campos jest także współautorem scenariusza wraz ze swoim bratem, Paulo Camposem. Twórca filmu wyjaśnił, że książka była trudna do dostosowania dla Netflix, ponieważ materiał źródłowy był tak bogaty.

W bardzo dziwnym roku i ze zmienionymi zasadami Akademii, na niej napisano Oscary. Przy odrobinie szczęścia powinniśmy się spodziewać wkrótce zwiastuna tego. The Devil All the Time pojawi się na Netflix 16 września. Koniecznie obejrzyj nowe zdjęcia, które po raz pierwszy udostępnił Entertainment Weekly.

Tytuł oryginalny: The Devil All the Time First Look Unites Tom Holland and Robert Pattinson on Netflix
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: