Wpis powstał dzięki współpracy z:

Gwiazda Deadpool zareagowała na trwające pogłoski, że wróci do roli Green Lanterna.

Ryan Reynolds zabija czarnoskórego Adama Hawkmana żartem na temat cięcia Justice League

Gwiazda Deadpool zareagowała na trwające pogłoski, że wróci do roli Green Lanterna.

Gwiazda Deadpool zareagowała na trwające plotki, że wróci do roli Green Lanterna.

Ryan Reynolds zareagował w ironiczny sposób, na jaki tylko on może krążą plotki, że albo wcieli się ponownie w rolę Green Lanterna w nadchodzącej wersji Justice League reżysera Zacka Snydera, albo wcieli się w rolę Hawkmana w The Rock’s, albo wcieli się w rolę Hawkmana w filmie The Rock’s Black Adam. < / p>

Fani od jakiegoś czasu plotkują o tym, że aktor powraca w swoim często wyszydzanym kombinezonie CGI dla Snyder Cut, a inni nawet teoretyzują, że Ryan Reynolds rzeczywiście pojawi się na pewnym etapie w filmowym uniwersum DC, ale jako zupełnie inny charakter. Niestety, dziwaczna reakcja aktora z pewnością rozczaruje wielu, ponieważ gwiazda Deadpool najwyraźniej sugeruje, że nie był zaangażowany w The Snyder Cut ani długo oczekiwany Czarny Adam Dwayne’a Johnsona. Jednak podtrzymuje ogień, sugerując, że może już być w tym pierwszym …

Oprócz plotek o pojawieniu się Green Lanterna w nadchodzącym Snyder Cut, pojawiły się również sugestie, że inne ukochane postacie, takie jak Atom i Martian Manhunter, również się pojawią.

Teatralna wersja Justice League z 2017 roku rozpoczyna się od nikczemnego Steppenwolf i jego Parademons, którzy chcą przejąć Ziemię. Jednak Batman szuka pomocy Wonder Woman, aby zebrać i zrekrutować Flasha, Cyborga i Aquamana, aby udaremnić tego potężnego nowego wroga. Jest prawdopodobne, że chociaż The Snyder Cut będzie podążał za tym ogólnym zarysem, jego wizja filmu będzie wymagała wielu zmian.

Reżyser niedawno wydał krótki klip debiutujący Supermanem w swoim kultowym czarnym garniturze, coś o którym mówiono od jakiegoś czasu. Reżyser powiedział również niedawno, że nie będzie używał ani jednej klatki z wersji filmu, którą zastąpił reżyser Joss Whedon, a Snyder powiedział, że zniszczę film, zanim użyję jednej klatki, której nie sfotografowałem. Snyder następnie podwoił swoje bezkompromisowe podejście, dodając: To jest naprawdę trudny fakt. Wysadziłbym sprawę w górę.

Niedawno poinformowano również, że Snyder pracuje nad wersją Justice League za darmo, co pokazuje, że poświęcenie reżysera dla tego projektu nie zna granic. Ryan Reynolds ma w międzyczasie kilka projektów, w tym gwiazdę Pokémon Detective Pikachu współpracującą z Dwayne Johnsonem przy nadchodzącym wysokobudżetowym thrillerze Netflix Red Notice. Rozgrywający się w świecie międzynarodowej przestępczości, INTERPOL wydaje Red Notice, globalny alert mający na celu wytropienie i schwytanie najbardziej poszukiwanego złodzieja dzieł sztuki na świecie. Reynolds przejmie rolę największego oszusta na świecie, z Gadotem na pokładzie, który wcieli się w złodzieja dzieł sztuki, podczas gdy Johnson wystąpi w roli agenta INTERPOL-u i największego na świecie tropiciela, wysłanego, by ją sprowadzić.

Reynolds ponownie połączy siły z gigantem streamingu, aby stworzyć film o podróżach w czasie, nad którym Reynolds pracował z Shawnem Levym. Film był pierwotnie zatytułowany Our Name Is Adam i chociaż nie został potwierdzony, doniesiono, że fabuła skupi się na astronaucie, który podróżuje w czasie i pracuje z młodszym sobą. Jest to zasługa oficjalnego konta Ryana Reynoldsa na Twitterze.

Tytuł oryginalny: Ryan Reynolds Guns Down Black Adam Hawkman Rumor with a Cutting Justice League Joke
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: