Wpis powstał dzięki współpracy z:

Deadpool 3 jest omawiane od czasu, gdy druga część trafiła do kin, ale czy kiedykolwiek ją zobaczymy?

Deadpool 3 Prognosis wywołuje trzy małe słowa Ryana Reynoldsa

Deadpool 3 jest omawiane od czasu, gdy druga część trafiła do kin, ale czy kiedykolwiek ją zobaczymy?

Deadpool 3 jest omawiane od czasu, gdy druga część trafiła do kin, ale czy kiedykolwiek ją zobaczymy?

Ryan Reynolds podał krótką informację o Deadpool 3 w nowy wywiad. Długo oczekiwana kontynuacja zapadła w pamięć wielu fanów Marvela, odkąd Disney przejął Fox. Wydanie filmu komiksowego z oceną R nie jest dokładnie tym, z czego studio jest znane, więc pojawiły się obawy, że trzeci film w ogóle się nie wydarzy lub, co gorsza, Merc with a Mouth zostanie ocenzurowany w kolejności aby pozostać na dobrej drodze i zadowolić swoich nowych szefów w Disney.

Zapytany o Deadpool 3, Ryan Reynolds nie zaoferował zbyt wiele. Trzy słowa … nie wiem. Mówi, że oczywiście wszystko jest teraz wstrzymane. Wszystko zostało wstrzymane od początku tego roku, ale wydaje się, że aktor tak czy inaczej czeka na odpowiedni moment, aby coś ogłosić. Przez lata Reynolds stał się w pewnym sensie mistrzem marketingu, więc kiedy tylko nadejdzie czas, można zapewnić, że będzie to zabawne i zrobione w prawdziwym stylu Wade’a Wilsona, tak jak poprzednie dwie części zostały udostępnione publicznie. < / p>

Twórca Deadpool, Rob Liefeld, mówił niedawno o możliwości trzeciej części. Wiesz co? Może nie być kolejnego Deadpoola i nic mi nie jest, powiedział Liefeld w niedawnym wywiadzie. Ponieważ muszę żyć z faktem, że miałem dwa niesamowite doświadczenia, dwa filmy, z których jestem niezwykle dumny, uwielbiam poznawać wszystkich w tych filmach. Następnie zauważył, że wiesz, ale w świecie, w którym żyjemy, nic nie jest gwarantowane. A tworzenie filmów zajmuje dużo czasu. A po kwarantannie, to dziwne. W tej chwili wiele rzeczy jest w powietrzu i nikt nie jest naprawdę pewien, jak wszystko się ułoży, gdy wszystko zostanie powiedziane i zrobione.

Zanim Deadpool trafił do kin, Fox i Ryan Reynolds nie byli pewni, jak to zrobić. wzbudzić zainteresowanie projektem. Reynolds chciał, aby świat dowiedział się, że film jest wierny komiksom i że będzie szalony, więc postanowił poinformować ludzi, co zaczęło się od plakatu Merc with a Mouth na dywaniku z niedźwiedziej skóry, powielając klasyczne zdjęcie Burta Reynoldsa. Stamtąd studio zrobiło zdjęcie i postać pojawiła się na Extra, gdzie zamordował gospodarza Mario Lopeza. Potem można było bezpiecznie założyć, że film nie będzie przeznaczony dla rodzin ani dzieci.

Ryan Reynolds został zauważony w Marvel Studios, co doprowadziło wielu do przekonania, że ​​rozmowy miały miejsce w przeszłości kilka miesięcy. Nie jest pewne, czy rozmawiali o Deadpool 3 podczas tych spotkań, ale trudno sobie wyobrazić, że tak nie było. Na razie wszyscy będziemy musieli wykazać się dużą cierpliwością, czekając na jakieś oficjalne ogłoszenie od Ryana Reynoldsa lub studia. Wywiad z Reynoldsem został pierwotnie przeprowadzony przez Fast Company.

Tytuł oryginalny: Deadpool 3 Prognosis Elicits Three Little Words from Ryan Reynolds
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: