Wpis powstał dzięki współpracy z:

Margot Robbie, John Cena i inni członkowie obsady The Suicide Squad świętują 54 urodziny reżysera Jamesa Gunna.

Zobacz, jak The Suicide Squad Cast Unite życzy Jamesowi Gunnowi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Margot Robbie, John Cena i inni członkowie obsady The Suicide Squad świętują 54 urodziny reżysera Jamesa Gunna.

Margot Robbie, John Cena i inni członkowie obsady The Suicide Squad świętują 54 urodziny reżysera Jamesa Gunna.

Obsada Suicide Squad świętuje 54. urodziny reżysera Jamesa Gunna w nowy film opublikowany w Internecie, a wzruszający hołd sprawił, że filmowiec poczuł zamglone oczy. Planowany do premiery w kinach w przyszłym roku, nadchodzący film o superbohaterach będzie zawierał obsadę wypełnioną niektórymi z największych gwiazd Hollywood. Opublikowane bezpośrednio na oficjalnym koncie The Suicide Squad na Twitterze, większość obsady filmu jest pokazana, życzy Gunnowi wszystkiego najlepszego, aby pomóc w rozpoczęciu imprezy z tego wyjątkowego dnia.

Wszystkiego najlepszego! Margot Robbie mówi ze swoim akcentem Harley Quinn na początku filmu, dodając również ode mnie zwykłym głosem. John Cena, który gra nieujawnioną rolę w filmie, mówi podczas grania w strzelankę: Na cześć twojego urodzinowego dnia przechodzę przez magazyny z podwójną pięścią w Operation Thunderbolt! Inne gwiazdy występujące w filmie to Alice Braga, Idris Elba, Sean Gunn, Juan Diego Botto, Jai Courtney, Joel Kinnaman, Nathan Fillion, Storm Reid, David Dastmalchian, Pete Davidson, Michael Rooker i nie tylko.

Gunn poznał obsadę The Suicide Squad po wejściu na pokład projektu w 2018 roku. Od tego czasu twórca filmu ujawnił, że Warner Bros. nie kolidował z jego twórczą wizją filmu, zasadniczo pozwalając mu na wybór superzłoczyńców z DC do włączenia w nowej odsłonie tytułowego zespołu. Gunn nie ujawnił wielu szczegółów dotyczących fabuły, ale wiadomo, że film zmieni wersję z 2016 roku zamiast służyć jako kontynuacja. Pozwala to wielu powracającym członkom obsady ponownie wcielić się w swoje role, na przykład Margot Robbie jako Harley Quinn. W międzyczasie Gunn nie ustaje w kwestii tego, kto pozostali członkowie nowej obsady będą grać w filmie.

Niedawno Gunn obchodził również sześć lat od wydania pierwszego Guardians of film Galaxy w Marvel. Bazując na sukcesie tego wydania, Gunn opracował także Guardians of the Galaxy Vol. 2 z jeszcze lepszymi wynikami. Był gotów ruszyć naprzód z planowaną trzecią częścią serii, zanim został niesławnie zwolniony przez Disneya w oparciu o internetowe kontrowersje wokół obraźliwych żartów opublikowanych na Twitterze wiele lat wcześniej. Ten ostrzał pozwoliłby również Warner Bros. wykorzystać sytuację, sprowadzając Gunna do opracowania The Suicide Squad, bez wątpienia w nadziei, że film osiągnie taki sam poziom sukcesu, jaki Gunn osiągnął w Marvel.

Awww. Ten pokój nagle się zakurzył, zauważył Gunn na Twitterze w odpowiedzi na urodzinowe wideo. Podążając za przykładem obsady The Suicide Squad, wielu fanów Gunna również wysyłało swoje własne życzenia urodzinowe do twórcy filmu na Twitterze. Fani mogą spodziewać się The Suicide Squad, gdy premiera filmu w kinach 6 sierpnia 2021 roku. Guardians of the Galaxy Vol. 3 jest również w przygotowaniu dla Marvela. Urodzinowe wideo opublikowane dla Gunna pochodzi z The Suicide Squad na Twitterze. Wszystkiego najlepszego, James!

Tytuł oryginalny: Watch as The Suicide Squad Cast Unite to Wish James Gunn a Happy Birthday
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: