Wpis powstał dzięki współpracy z:

Wygląda na to, że Tom Hanks i Disney prowadzą dyskusje na temat długo oczekiwanego filmu Pinokio.

Tom Hanks jest na wczesnych rozmowach, aby zagrać w Geppetto w remake’u Pinokio Disneya

Wygląda na to, że Tom Hanks i Disney prowadzą dyskusje na temat długo oczekiwanego filmu Pinokio.

Tom Hanks podobno we wczesnych rozmowach zagra Geppetto w nadchodzącym filmie Disneya Pinokio. Imię Hanksa pojawiło się po raz pierwszy w 2018 roku, chociaż wtedy do kierowania projektem dołączył dyrektor Paddington Paul King. Od tamtej pory wieści o projekcie są dość ciche, poza faktem, że Robert Zemeckis jest teraz reżyserem. Zemeckis został ogłoszony reżyserem na początku tego roku, ale do tej pory nie słyszeliśmy żadnych aktualizacji o zaangażowaniu Hanksa.

Według źródeł Tom Hanks był pod dużym wrażeniem akcji Pinokia na żywo script i podobno skontaktował się z Robertem Zemeckisem, aby wyrazić swoje zainteresowanie. Uważa się, że Disney chciał, aby Hanks grał w Geppetto od czasu pojawienia się pomysłu na grę na żywo, a teraz, gdy mają na pokładzie Zemeckisa, Hanks jest ponownie zainteresowany. Aktor i reżyser mają długą relację, która sięga Forresta Gumpa, gdzie obaj zdobyli Oscary. Ta wiadomość nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez Hanksa ani kogokolwiek z Disneya. Robert Zemeckis wyreżyseruje film na żywo Pinokio z Andrew Miano i Chrisem Weitzem, którzy produkują za pośrednictwem ich firmy Depth of Field, a scenariusz napisali Weitz i Zemeckis. Disney odniósł ostatnio wielki sukces przy większości swoich przeróbek na żywo. The Lion King i Aladdin byli świetni dla studia w zeszłym roku, mimo że obaj mieli trochę kontrowersji, zanim trafili do kin. Podejście Tima Burtona do Dumbo tak naprawdę nie uciekło, tak jak się spodziewali, ale jest więcej przeróbek w drodze, w tym The Little Mermaid. Z dołączonymi Zemeckisem i Tomem Hanksem Pinokio ma wielką szansę zostać kasowym potworem.

Oryginalny animowany film Disneya Pinokio został wydany w 1940 roku i opowiada historię Geppetto, samotnego rzeźbiarza, który kształtuje drewnianą marionetkę. o imieniu Pinokio. Później kukiełkę ożywia niebieska wróżka, która informuje go, że może zostać prawdziwym chłopcem, jeśli udowodni, że jest odważny, prawdomówny i niesamolubny. Stamtąd marionetka wyrusza na dziką przygodę i przy okazji wiele się uczy o prawdziwym świecie. Film jest często uważany za jeden z najlepszych filmów animowanych wszechczasów, a także za jedną z najlepszych funkcji Disneya.

Tom Hanks właśnie zakończył trasę prasową dla thrillera wojennego Greyhound, w którym pominięto tradycyjny wydanie kinowe na premierę Apple TV +. Kina są nadal zamknięte, a Hanks był bardzo otwarty na temat swojego rozczarowania związanego z koniecznością opuszczania kin, zauważając, że nic tak naprawdę nie przebije oglądania filmu na dużym ekranie. Film był hitem wśród krytyków, a Apple + był zadowolony z transmisji strumieniowych. Jeśli chodzi o Pinokio, czy jakikolwiek inny film, nie jest jasne, kiedy produkcja będzie mogła się rozpocząć, chociaż początek przyszłego roku może być wtedy, gdy wszystko zacznie się od nowa. Deadline był pierwszym, który poinformował o aktualnościach na żywo Pinokio z Tomem Hanksem.

Tytuł oryginalny: Tom Hanks Is in Early Talks to Play Geppetto in Disney’s Pinocchio Remake
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: