Wpis powstał dzięki współpracy z:

Długo oczekiwana kontynuacja Billa i Teda ukaże się teraz cały tydzień wcześniej.

Bill i Ted stawiają czoła muzyce, która pojawi się wcześniej niż oczekiwano w kinach i na PVOD

Długo oczekiwana kontynuacja Billa i Teda ukaże się teraz cały tydzień wcześniej.

W kilku najdoskonalszych wiadomościach Bill i Ted Face the Music gwiazda Alex Winter ogłosili, że data premiery długo oczekiwanej kontynuacji została przesunięta do przodu, a film ma zostać wypuszczony na cały tydzień wcześniej niż oczekiwano. Nadal będzie pojawiać się zarówno w kinach, jak i na drive-inach, jednocześnie otrzymując jednoczesną premierę na PVOD, co powinno uszczęśliwić wszystkich. Przyjrzyj się najbardziej triumfalnemu tweetowi Sir Alexa Wintera.

Bill i Ted Face the Music mieli pierwotnie ukazać się 1 września, ale teraz fani dołączą do głupkowatego duetu na ich najnowszym przygoda jeszcze wcześniej, kiedy pojawi się na żądanie i w wybranych kinach 28 sierpnia. Film zostanie wydany na żądanie i w tych, które są otwarte w tym czasie i zechcą obejrzeć film. Chociaż kilka kin zostało już otwartych w niektórych częściach świata, wiele kin w Stanach jest niestety nadal zamkniętych, co oznacza, że ​​na żądanie będzie najlepszym rozwiązaniem.

Dzięki najnowszemu zwiastunowi Billa i Teda 3 widzowie teraz mają znacznie lepsze wyobrażenie o tym, czego można się spodziewać po eskapadzie w czasie, dzięki filmowi, który ma ponownie wprowadzić niektóre ulubione seriale, w tym ojca Teda i Śmierć Williama Sadlera. Fani czekali już prawie 30 lat na trzeci film Billa i Teda, a wielu wierzy, że to się nigdy nie wydarzy.

Bill i Ted Face the Music przejmują nas naszymi kochającymi rock and rolla bohaterami gdy wchodzą w wiek średni i są teraz zmuszeni znosić monotonię takiego życia. Ta nuda jest jednak krótkotrwała, jak twierdzi William Bill S. Preston, Esq. i Theodore Ted Logan są ostrzegani przez gościa z przyszłości o potrzebie stworzenia przez nich piosenki w 78 minut, która uratuje życie na Ziemi i cały wszechświat. Nasz prostolinijny duet po raz kolejny wyruszy w podróż w przyszłość, aby ukraść samemu sobie piosenkę, która uratuje świat. Wygląda również na to, że córki Billa i Teda wezmą udział w swoich ojcach, a dorastająca para wyruszy na własną wyprawę w czasie, gromadząc znane postaci z historii, aby utworzyć zespół.

Keanu Reeves niedawno był rozmawia o filmie, a aktor mówi, że zachowuje lekki urok oryginałów. Nadal jesteśmy dość kiepskim filmem niezależnym. To część uroku !, powiedział. Ten film jest bardzo w duchu pozostałych dwóch filmów. Są więc kamee wielkanocne i inne ważne postaci muzyczne, które są wybitne. Nie chcę oddawać z tego zbyt wiele, ale jego duch, aż do ścieżki dźwiękowej … to film Billa i Teda, od razu.

Bill i Ted Zmierzają się z Muzyka przywraca Alexa Wintera jako Williama Bill S. Preston, Esq. i Keanu Reeves jako Theodore Ted Logan, z obsadą drugoplanową, w tym powracający William Sadler jako The Grim Reaper, a także nowicjusze Brigette Lundy-Paine i Samara Weaving jako Billie Little Bill Logan, córka Teda i Elizabeth oraz Theodora Little Ted Preston, córka Billa i Joanny. To wyraziste ogłoszenie pochodzi z oficjalnego konta Alexa Wintera na Twitterze.

Tytuł oryginalny: Bill and Ted Face the Music Is Arriving Earlier Than Expected in Theaters and on PVOD
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: