Wpis powstał dzięki współpracy z:

Spyglass Media Group i James Wan przenoszą Knight Rider na duży ekran dzięki dzisiejszemu restartowi.

Film Knight Rider dzieje się z producentem Jamesem Wanem

Spyglass Media Group i James Wan przenoszą Knight Rider na duży ekran dzięki dzisiejszemu restartowi.

Michael Knight przygotowuje się do debiutu na dużym ekranie. Okazało się, że James Wan (The Conjuring, Aquaman) ma zamiar wyprodukować film Knight Rider. Projekt jest realizowany przez firmę produkcyjną Wan Atomic Monster, we współpracy ze Spyglass Media Group. Chodzi o to, aby przywrócić do życia klasyczny serial z lat 80., w którym gra David Hasselhoff, poprzez dzisiejszy restart.

Według nowego raportu, Knight Rider zostanie napisany przez TJ Fixmana, który jest znany najlepiej ze swojej pracy jako twórca gier wideo. James Wan będzie produkować i rozwijać projekt wraz z Michaelem Clearem. Judson Scott jest producentem wykonawczym. Nie ma jeszcze informacji, kto może skończyć na krześle reżysera, ani nie ujawniono żadnych decyzji castingowych. Więc nie jest wykluczone, że David Hasselhoff powróci w jakimś charakterze. Podkreśla się, że akcja filmu będzie współcześnie, ale zachowa anty-establishmentowy ton z oryginalnej serii. Hasselhoff powiedział w zeszłym roku, że Knight Rider znowu pojedzie! Okazuje się, że miał rację. Hasselhoff wcześniej omawiał możliwy film z Jamesem Gunnem (Strażnikami Galaktyki).

Podczas gdy szczegóły fabuły są ukrywane, oryginalna seria skupiona na mężczyźnie imieniem Michael Knight. Postrzelony w twarz postanawia poświęcić swoje życie walce o sprawiedliwość. Samozwańczy miliarder o nazwisku Wilton Knight zatrudnia go do kierowania organizacją sprawiedliwości publicznej Fundacji Rycerskiej. Obejmuje to rozwój KITT, aka Knight Industries Two Thousand. Ten supermocny, inteligentny Pontiac Trans-Am jest w stanie przejechać 300 mil na godzinę, a ponadto jest kuloodporny, ognioodporny i zdolny do mówienia. William Daniels wypowiedział się na temat samochodu, który pomaga Michaelowi w walce z różnymi niesprawiedliwościami na świecie.

Knight Rider pierwotnie był emitowany w NBC od 1982 do 1986 roku, produkując 90 odcinków. Powstało kilka spin-offów, w tym Code of Vengeance i Team Knight Rider. Krótkotrwały restart wyemitowany na jeden sezon w latach 2008-2009, z Justinem Brueningiem w roli głównej. Kilka filmów telewizyjnych, w tym Knight Rider 2000 z 1991 r., Knight Rider 2010 z 1994 r. I jeden o ponownym uruchomieniu, który wyemitowano w 2008 r., Zostało wyprodukowanych przez lata.

TJ Fixman jest znany w świecie gier wideo ze swojej pracy nad Ratchet and Clank and Resistance: Fall of Man. Fixman sprzedał również kilka scenariuszy, które nie zostały jeszcze wyprodukowane, w tym One Night On the Hudson i Men Who Kill, w których Michael B. Jordan jest związany z gwiazdą, a na pokładzie jest Greg Berlanti, którego producentem jest.

James Wan jest najbardziej znany z reżyserowania filmów takich jak Aquaman, który zarobił ponad 1 miliard dolarów na całym świecie, a także The Conjuring and Furious 7. Jako producent, Wan stoi za wszechświatem Conjuring, który odniósł ogromny sukces, a także nadchodzącym Mortal Uruchom ponownie Kombat. Oczekuje się, że kolejny reżyserski projekt Wana Malignant pojawi się w przyszłym roku. Z pewnością będziemy Cię informować o udostępnieniu dalszych szczegółów. Ta wiadomość przychodzi do nas za pośrednictwem Deadline.

Tytuł oryginalny: Knight Rider Movie Is Happening with Producer James Wan
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: