Wpis powstał dzięki współpracy z:

Gwiazda Deadpool połączy siły z producentami Philem Lordem i Chrisem Millerem w ramach Everyday Parenting Tips.

Ryan Reynolds łączy się z reżyserem Paddington i zespołem Spider-Verse w Universal Monster Comedy

Gwiazda Deadpool połączy siły z producentami Philem Lordem i Chrisem Millerem w ramach Everyday Parenting Tips.

Universal Pictures zgromadziło potworne bogactwo talentów na potrzeby adaptacji satyrycznego opowiadania Simon Rich New Yorker Everyday Parenting Tips. Projekt ma Richa, który pisze scenariusz, a aktor z Deadpool, Ryan Reynolds, zagra w roli głównej pod kierownictwem Paula Kinga Paddingtona. Jakby tego nie było wystarczająco zachęcająco, Everyday Parenting Tips ma zostać wyprodukowane przez genialnego Phila Lorda i Chrisa Millera, którzy wcześniej przynieśli nam takie kinowe przysmaki jak Spider-Man: Into The Spider-Verse i The Lego Movie.

Wraz z Philem Lordem i Chrisem Millerem Lorda Millera, Aditya Sood będzie również producentem filmu wraz z Reynoldsem i George’em Deweyem oraz Simonem Rich z Maximum Effort Productions. Do poprzednich autorów Richa należą: Pixar’s Inside Out i niedawny projekt Setha Rogen An American Pickle.

Podczas gdy tytuł, Everyday Parenting Tips, może sugerować dość suchy artykuł o tym, jak najlepiej opiekować się dziećmi, sprawy są o wiele bardziej interesujące, niż się wydaje. Historia opowiada o ojcu, który doradza, co powiedzieć, gdy dziecko mówi, że wierzy, że pod łóżkiem czai się potwór. Rzecz w tym, że naprawdę ma miejsce powstanie potworów. Ta bestialska rewolta niesie ze sobą takie postacie, jak Gorgog the Annihilator, Ctharga the Eater of Souls i gigantyczny, wirujący portal na niebie, który wygląda jak krzycząca paszcza nazywana po prostu Wyssaniem Ga. Trudne czasy dla bycia rodzicem.

Everyday Parenting Tips to tylko jeden z nadchodzących projektów Ryana Reynoldsa, w którym aktor ma współpracować z Dwayne The Rock Johnsonem przy wysokobudżetowym thrillerze Netflix Red Notice. Rozgrywający się w świecie międzynarodowej przestępczości, INTERPOL wydaje Red Notice, globalny alert mający na celu wytropienie i schwytanie najbardziej poszukiwanego złodzieja dzieł sztuki na świecie. Reynolds przejmie rolę największego oszusta na świecie, z Gadotem na pokładzie, który wcieli się w złodzieja dzieł sztuki, podczas gdy Johnson wystąpi w roli agenta INTERPOL-u i największego na świecie tropiciela wysłanego, by ją sprowadzić.

Reynolds pracuje również nad filmowcem Shawnem Levym nad wieloma różnymi projektami, w tym nad filmem o podróżach w czasie, który obecnie nie ma tytułu, który ma się ukazać w serwisie Netflix. Film był pierwotnie zatytułowany Our Name Is Adam i chociaż nie został potwierdzony, doniesiono, że fabuła skupi się na astronaucie, który podróżuje w czasie i pracuje z młodszym sobą. Wcześniej Reynolds i Levy stoją za grudniową komedią akcji Free Guy. Osadzona w otwartym świecie gry wideo Free City, będącej połączeniem Grand Theft Auto i Fortnite, Guy, grany przez Reynoldsa, jest postacią niezależną (NPC) pracującą jako kasjer bankowy. Dzięki kodowi opracowanemu przez programistów Milly and Keys, umieszczonemu w Free City przez wydawcę Antoine, Guy zdaje sobie sprawę, że jego świat jest grą wideo i podejmuje kroki, aby stać się bohaterem, tworząc wyścig z czasem, aby zapisać grę przed programiści mogą to zamknąć.

Jest to uzupełnienie niedawnego ogłoszenia, że ​​Reynolds będzie ponownie współpracował ze swoim współpracownikiem The Hitman’s Bodyguard, Samuelem L. Jacksonem, przy wspaniale zatytułowanym serialu animowanym Futha Mucka, do wydania na Quibi. Oczywiście teraz jest świetny czas na bycie fanem Ryana Reynoldsa.

To przychodzi do nas z Deadline.

Tytuł oryginalny: Ryan Reynolds Unites with Paddington Director and Spider-Verse Team for Universal Monster Comedy
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: