Wpis powstał dzięki współpracy z:

Netflix ujawnił kilka pierwszych zdjęć Rebeki, nowej adaptacji klasycznej powieści reżysera Bena Wheatleya.

Rebecca First Look jednoczy Lily James i Armie Hammer w remake’u Netflix

Netflix ujawnił kilka pierwszych zdjęć Rebeki, nowej adaptacji klasycznej powieści reżysera Bena Wheatleya.

Netflix ujawnił pierwsze zdjęcia Rebeki. To najnowsze dzieło reżysera Bena Wheatleya, który z tym filmem wyrusza na kultowe terytorium. Jest to nie tylko adaptacja ukochanej gotyckiej powieści Daphne du Maurier z 1938 roku pod tym samym tytułem, ale także dzieło literackie, które zostało wcześniej zaadaptowane przez legendarnego Alfreda Hitchcocka w 1940 roku. W tym przypadku Wheatley współpracuje z Lily James (Baby Driver, Downton Abbey) i Armie Hammer (The Social Network, Call Me By Your Name), którzy prowadzą obsadę przed kamerą.

Zdjęcia w dużej mierze skupiają się na naszych dwóch głównych bohaterach, Pani de Winter (Lily James) i Maxim de Winter (Armie Hammer). Dają nam również dobre wyczucie stylu przedstawionego w tej nowej adaptacji. Jedno ze zdjęć to ujęcie zza kulis, dzięki któremu możemy spojrzeć na Bena Wheatleya podczas kręcenia planu na plaży. Produkcja prezentuje się bogato i kolorowo. Netflix wraz ze zdjęciami ujawnił również, że Rebecca zadebiutuje 21 października.

Jane Goldman, Joe Shrapnel i Anna Waterhouse napisali scenariusz. W obsadzie znaleźli się Kristin Scott Thomas, Keeley Hawes, Ann Dowd, Sam Riley, Tom Goodman-Hill, Mark Lewis Jones, John Hollingworth i Bill Paterson. Joan Fontaine, Laurence Olivier i Judith Anderson zagrali w wersji Alfreda Hitchcocka, która posłużyła jako pierwszy amerykański film reżysera. Eric Fellner, Tim Bevan i Nira Park produkują nową adaptację dla Netflix.

Ben Wheatley wcześniej reżyserował filmy takie jak Kill List i High-Rise. W przeszłości współpracował również z Armie Hammerem, kiedy obaj współpracowali przy Free Fire w 2016 roku. Wheatley jest również na pokładzie, aby wyreżyserować Tomb Raider 2, który będzie kontynuował wersję serii Alicii Vikander. W międzyczasie Lily James ma na koncie parę hitów w postaci Mamma Mia! Here We Go Again i Yesterday.

Rebecca po burzliwym romansie w Monte Carlo z przystojnym wdowcem Maximem de Winter (Armie Hammer) i jego nową żoną (Lily James). Świeżo poślubiona młoda kobieta przybywa do Manderley, imponującej rodzinnej posiadłości jej nowego męża na smaganym wiatrem angielskim wybrzeżu. Naiwna i niedoświadczona zaczyna oswajać się z pułapkami swojego nowego życia. Jednak żyje w cieniu pierwszej żony Maxima, eleganckiej i wyrafinowanej Rebeki. Jej nawiedzone dziedzictwo jest podtrzymywane przy życiu przez złowrogą gospodynię Manderleya, panią Danvers (Kristin Scott Thomas).

To tylko jeden z wielu oryginalnych, znanych filmów Netflix, które pojawią się w tym roku. Old Guard, Extraction i Da 5 Bloods już okazały się wielkimi hitami w ciągu roku, którego bardzo brakuje w filmach z powodu zamknięcia kin, które rozpoczęło się w marcu. Ponieważ Rebecca pojawi się stosunkowo niedługo, w najbliższej przyszłości powinniśmy otrzymać zwiastun, który zapewni nam lepsze wyczucie tej nowej interpretacji. Koniecznie sprawdź dla siebie zdjęcia, które zostały pierwotnie udostępnione przez konto Netflix Film na Twitterze.

Tytuł oryginalny: Rebecca First Look Unites Lily James and Armie Hammer in Netflix Remake
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: